2737
2734
عنوان

یا امام حسین بالاخره مام کربلات رو دیدیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 50 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم. خوش به سعادتت. ای کاش امام حسین من و هم بطلبن. یه بار چند سال پبش رفتم کربلا ولی حالا فقط حسرتش به دلم مونده😔 التماس دعای فراوان عزیزم.

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای🌸 دستمو بگیر نزار اشتباه برم جز در خونت تو بگو کجا برم، بی قرارتم ای همه قرار من، تو بی کسی هام عشق تو تبار من. 🌸 🌸 🌸     چه چیزی تو عمقه چشاته که من یک نگاهه تو رو به یه دنیا نمیدم، که بعد از تماشای چشمای تو از زمینو زمان عاشقانه بریدم...اومدی تا بره فصل دیوونگی ،شدی آرامش کل این زندگی، با تو هر ثانیه عاشقانست برام، آرزوهامو از کی به جز تو بخوام 🌸🌸🌸

سلام عزیزم. زیارت قبول. میگن دعا زیر قبه امام حسین قبوله. ازت خواهش می کنم از امام حسین بخوای حاجت منو هم از خدا بخواد. اسمم زهره هست. دعا کن برای دخترم. ممنونتم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728

خدا دعاهای همه مونو مستجاب کنه ان شاالله.نمیدونید چخبره.....تل زینبیه.....خیمه گاه امام.....قتلگاه امام حسین.....وای خدا روزی همه بکنه.من با کلی درد و دل اومده بودم ولی اینجا همه شو یادم رف و همش میگم سال بعدم منو بطلب آقاجون