2737
2739
عنوان

حلوای میتی (خود میتی هستم )

| مشاهده متن کامل بحث + 8710 بازدید | 133 پست
عزیزم ببین کم خوردنات باعث شده معده ات کوچیک بشه و حجم زیادی رو قبول نکنه، پس از خوردن لذت نمیبری. ...

اره دقیقا....زیاد نمیتونم بخورم

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
سلام گیاه پنیرک دم میکنم روزی دو بار میخورم برای عفونت رحم تا چه مدت ادامه بدم ؟؟؟ واقعا عفونتهارو ب ...

نشنیدم امیدوارم بیرون بیاره من خودم دو تا دارو برای عفونت ارسال می کنم توشون پنیرک نیست یکی رفع عفونت قارچی که 16 تومن هست تزریق واژینال داره و یکی رفع عفوتت میکروبی که 20 تومن هست خوراکیه 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتی برای اونایی که اهل سورمه هستن سورمه قلم گاو دارم اصل و ناب واقعا تعریفی هست خودم الان 5 ساله از همین می زنم 

و یه توضیح راجع به داروها اگه کسی یه دارو بخواد هزینه ی ارسال بین 5 تا 7 تومن بستگی به دوری یا نزدیکی به شیراز پاش می افته اما بیش از یکی هزینه ی ارسال با خودمه و هر کس سه تا دارو سفارش بده یه دارو می تونه انتخاب کنه رایگان براش بفرستم البتههههههههههه به غیر از گرده نخل هر کدوم رو بخواد می تونه انتخاب کنه 

2740
میتی جان واسه رفع جوش صورت چه کنیم؟ چرکی و بزرگ نبستا ریز گاهی رو پبشونی گاهی چونه گاهی گونه

کرم های لایه بردار هستن بزنین به مدت یک ماه بزنین روی جاش جوش بعد از یک ماه دیگه لایه بردار نزنین کرم ترمیم کننده مدیلن بزنین میره 

عزیزم گفتم دارویی براش ندارم 

مرسی

یه مامان عصبی ولی در این حال مهربون و دل نازک😁دارم تمام سعی خودمو میکنم مشکلاتیو که توزندگیم از سربی تجربگیم به وجود اومدن درست کنم به امیدویاری خدا🙏🌷
گرده نخل واسه ناباروری مردا ن دستور مصرفش چطوره؟

دستورش توی کانالم هست 

یک قاشق چایخوری از گرده رو با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنین و بخورین