2737
2734
عنوان

آینه و کنسول برای جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 4390 بازدید | 44 پست
کابینتام کمه ظرفام جا نمیشه آخه 

عزیزم مگه کنسول چقد جا داره ک اینطوری روش برنامه ریزی کردی😑😑😑😑

حال من حال اسیریست که به هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست...... نرفت😔😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😯😯😯چه بد 

اره 

پیشنهاد میکنم از این کنسولای جدید بگیرید طرح کمد هستن

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2728

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

مال من 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
ظروف مهمون بالاخره توش جا میشه دیگه 

وای از اون بزرگا میخای اونا خیلی جاگیره ولی چون کابینت نداری مجبوری دیگه 

حال من حال اسیریست که به هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست...... نرفت😔😔 
2740

مال منو پدرشوهرم خرید خودم نخریدم جای آینه و شمعدون 

مال منو پدرشوهرم خرید خودم نخریدم جای آینه و شمعدون 

منم‌جای اینه شمعدون شوهرم میخواد بگیره . طول کنسول شما ۱۲۰ هست ؟

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 
منم‌جای اینه شمعدون شوهرم میخواد بگیره . طول کنسول شما ۱۲۰ هست ؟

نمیدونم ولی یه سرویس کامل 12نفره چینیم رو جا داده توش

2706