2410
2553
عنوان

آینه و کنسول برای جهیزیه

4382 بازدید | 44 پست

سلام‌ دوستان 

مدل آینه کنسول اسپرت اگه دارید لطفا بفرستید برام . مدل خوب ندارم بدم واسم بسازن . کمک کنید لطفا . ممنونم 

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 

منم کنسول و آینه خریدم بجای آینه و شمعدون

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من خریدم بعده یه مدت دیدم اصا بدردم نمیخوره فقط فضا اشغال کرده دادمش به کسی واقعا کاربردی نداره جاش یه چی دیگه بخر  خواهرم جای اینه کنسول یه ساعت قدی خیلی قشنگ خرید کسی هم اصا متوجه نشد اینه کنسول نداره

حال من حال اسیریست که به هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست...... نرفت😔😔 
الانم با شوهرمه . ولی من باید انتخاب کنم‌دیگه  

قلبم گرفت فکردم خودتون میخواید بگیرید. 

خواهرای نامزد قبلیم خاک بر سرا فقط برای اینکه شوهرو از دست ندن خودشون هم آینه شمعدون گرفتن هم آینه کنسول . مسخره بود واقعا . راستی ساعت قدی هم گرفتن ! 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
من خریدم بعده یه مدت دیدم اصا بدردم نمیخوره فقط فضا اشغال کرده دادمش به کسی واقعا کاربردی نداره جاش ...

کابینتام کمه ظرفام جا نمیشه آخه 

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 
2706