2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مربیت خوب بود؟ پس حله. روز قبل یه مربی مرد مجرب بگیر باهات کار کنه دو ساعت کافیه

اره خیلی خوبه اخرین جلسه ی تو شهری رو انداخت چهارشنبه که برا امتحان باهام تمرین کنه

جفتش پنجشنبه اس اگه کتبی رو قبول شم میرم برا شهری

فقط حواست به اولاش باشه که مراحلشو درس انجلم بدی منظور دنده کلاج نوع نشستنت آینه رو تنظیم کردنت صندلی رو تنظیم کردنت.بعدش دوبله رو بهتربری.دنده عقب خوب بری.بازاویه درس از کناره پارک کنی.وفقط سمت راست حرکت کنی فک کنم همینا  

2738

بنظر من اصلا استرس نداشته باش تا حول نکنی من خودم اصلا استرس نداشتم دوتاشم تو ی روز قبول شدم.وقتی نشستم تو ماشین کلاج ماشین خیلی شل بود به افسر گفتم این کلاجش چرا اینجوریه گفت چجوری.الکی مثلا من خیلی حرفه ایی بود قبولم کرد😉

جفتش پنجشنبه اس اگه کتبی رو قبول شم میرم برا شهری

یه پیشنهاد میدم دیگه تصمیمش با خودته من خودم کاربر رایانه اموزشگاه بودم پدرمم مربی رانندگیه .... ببین عزیزم اگه کارت خیلی عالیه ومربیت تایید کرد که بری امتحان بدی امتحان بده همون روز وگرنه بعداز قبولی ایین نامه امتحان نده چون معمولا شما تا ایین تامه ات تموم بشه چتد سری رفتن امتحان دادن و مربی ازمون شهر خسته میشه بیشتریارو رد میکنه جزاینکه کارت خیلی عالی باشه معنولا ازمون تو هر امدزشگاهی دوروز هطت شما پنجشنبه ایین نامه بده روز دیگه که باز روزامتحان هست شهر رو امتجان بده

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

بستگی داره کدوم شهر باشی و کدوم آموزشگاه،من که برای آیین نامه فقط سوالای توی اینترنت و خوندم همش ازونا بود با یه غلط قبول شدم،عملی هم تو تهران سخت میگیرن بار اول هیچکیو قبول نکرد،دفعه ی دوم دوشب پشت سر هم با دایبم رفتم تمرین انقدر دوبل زدم که استاد شدم،تو آزمونم همون دوبل و بزنی صد در صد قبولی.حتما خودت با همسرت یا کس دیگه ای برو آخر شبا تمرین ایشالا دفعه اول قبولی

یه پیشنهاد میدم دیگه تصمیمش با خودته من خودم کاربر رایانه اموزشگاه بودم پدرمم مربی رانندگیه .... ببی ...

اخه مربیه میگه همون روز امتحان بده تا تمرین کردی واردی

2706