2737
2734

آقا من این ماه میخوام اقدام کنم (میدونم خیلی زیاد تاپیک زدم سر این موضوع ولی بخدا دو دلم وگرنه مرض که ندارم😥😥)امشب ۱۳ پریودمه.کیت تخمک گذاری زدم هاله خیلی کمرنگ اومد.یه مدته رژیم گرمیجات داریم برای تخمک و اسپرم پروری😑..میخوام از امشب اقدام کنم ولی دو دلم.اخع شوهرم ضعیفی اسپرم داره یکم.چند تا دکتر رفتم بعضیاشون گفتن اقدام کن بعضیاشون گفتن آی یو آی کن😐الان به نظرتون اقدام کنم؟؟شما باشین چیکآار میکنین؟

با توجه به اینکه یه بار همون دفعه اول با نیم اقدامی باردارشدم و سقط شد به علت تشکیل نشدن قلب.بعید نیس همون بار اول باز بگیره.امروز رفتم سونو گفت رحمت سالمه و کاملا اماده بارداری..

تجربیاتتونو میشه بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا نفهمیدم چه سوالی پرسیدی....

ه ای یو ای برای اونهایی نیست طبیعی نمیتونن باردار بشن؟؟؟ حالا اینکه شما اقدام کنید مگه دیگه نمیتونی ای یو ای کنی؟  

اصلا این دوتا چه ربطی بهم دارن که باید یکس رو انتخاب کنی؟؟ضعیفی اسپرم شوهر مگه به تشکیل نشدن قلب جنین ربط داره؟؟؟

2731

سلام عزیزم, اقدام کن و توکل کن به خدا , شما کهسابقه بارداری طبیعی داشتید پس الان هم باردار میشید حداقل 6 ماه اقدام کن اگه خدای نکرده نشد دکتر و درمان, به نظر من در عین حال که ادم درمان میکنه باید اقدام خودش را داشته باشه خدا بزرگتر از اونیه که فکرش را بکنید

خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
من کلا نفهمیدم چه سوالی پرسیدی.... ه ای یو ای برای اونهایی نیست طبیعی نمیتونن باردار بشن؟؟؟ حالا ای ...

والا چه میدونم دکتر گفت...

بهم گفت چون اسپرم شوهرت جوریه که بعد از شستشو ۹۰ درصده تحرکش ولی بدون شستشو ۲۰ درصد،برای آی یو آی قشنگ جواب میدی..

بعد حتی برام کلومیفن و لتروزول هم تجویز کرد.بعدم گفت همه چیت سالمه و اماده بارداریی

بعدم سونو تجویز کرد که رفتم و گفت همه چی خوبه.حالا موندم این دکتره مشکل داشت یا من😐

2740

خدا اگه بخواد میشه ایشالا توکلت به خدا باشه منم سقط داشتم به خاطر تشکیل نشدن قلب  با کلی استرس دفعه بعدی رفتم سونو قلب داشت  دخترم الان هفت سالشه شما هم نگران نباش اقدام کن ایشالا اینبار خدا خوشحالت میکنه

کلا حس میکنم حوصلت سر رفته و خواستی تاپیکی زده باشی 😂😂😂 ایشالا رودی بچه دار بشی که دیگه وقت سرخا ...

وااای نه بخداااا😣😣😣

من یه بچه میخوام چند وقته فقط خودمو شوهرمو تقویت میکنم الان این دکتره دو دلم کرده.مثلا میخواستم اقدام کنم..دعا کن برام..

این حساسیت و استرسی که شما داری برای باردار شدن اصلا خوب نیست اول ارامش داشته باش تا نتیجه بگیری انشااله

خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
چطور شد كه متوجه ضعف اسپرم شوهرتون شدين قبل ار اقدام🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

بدون اقدام باردار شدم خودش سقط شد.دکترم بلافاصله گفت شوهرت بره آزمایش.این شد که فهمیدیم