2737
2734

میتونی از الان کرم شقاق سینه رو استفاده کنی ولی مواظب باش چون تحریک سینه موجب زایمان زودرس هم میشه

برای سلامتی باباها، مامانها، نی نی هاشون، باباها و مامانهای منتظر، نی نی های تو راهی یه صلوات بفرستین  

عزیزم من زمان شیردهی خیلی اذیت شدم کرم شقاق سینه هیدرودرم استفاده کردم خوب بود

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من زمان شیردهی خیلی اذیت شدم کرم شقاق سینه هیدرودرم استفاده کردم خوب بود

منم همین مارکو زدم خوب بود

از شیر خودم هم روی سینه میزدم میزاشتم خشک بشه تو هوای ازاد

برای سلامتی باباها، مامانها، نی نی هاشون، باباها و مامانهای منتظر، نی نی های تو راهی یه صلوات بفرستین  

مرتب با روغن بادوم شیرین چربش کن من کرم شقاق هیدرودرم میزدم ولی در کل خیالتو راحت کنم با هیچ چیز خوب خوب نمیشه باید چندروز تحمل کنی 

گفتم غم تودارم...گفتا غمت سرآید...کی آخه؟¿😔
2740

عزیزم من الان پسرم سه ماه و نیمشه اصلن سینه م زخم نشد هیچ کرمی هم استفاده نکردم اگر درست شیر بدی هیچ مشکلی پیش نمیاد باید کل هاله سینه ت رو تو دهن نوزادت بزاری و اینکه از هر سینه ت ده دقیقه تا یه ربع شیر بدی اینا رو رعایت کن سینت زخم نمیشه

فقططططططط چرب کردن سینه هاتون هر روز با روغن گاو مرتتتتب چرب کن موقع زایمانت هم با خودت ببر بیمارستان تند تند بعد از هربار که شیر دادی بزن ،خودش سریع جذب میشه بعد که خواستی شیر بدی با یه دستمال مرطووب سر سینت رو پاک کن شیر دادنت تموم شد دوباره بزن تا دو هفته اول اینکار رو بکن دیگه  اصلا خبری از شکاف نیست ،روغن گاو پوستت رو سفت میکنه عااااالیه من امتحان کردم   

وقُل ربِ اَنزلنی مَنزِلاً مبارکه انتَ خیرُ منزِلین دعایی برای خانه دار شدن ،اگر خوندین برای منم یه صلوات بفرستید مچکرم
منم همین مارکو زدم خوب بود از شیر خودم هم روی سینه میزدم میزاشتم خشک بشه تو هوای ازاد

اره شنیدم میگن خوبه،ووووای یادش میفتم میلرزم خیلی اذیت شدم😸

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
تشکر عزیزم 

خواهش میکنم گلم از ماه 8 شروع کن به چرب کردن سینه هات 

وقُل ربِ اَنزلنی مَنزِلاً مبارکه انتَ خیرُ منزِلین دعایی برای خانه دار شدن ،اگر خوندین برای منم یه صلوات بفرستید مچکرم

از اول شيردهي شروع كن به زدن لعاب به دانه يادتم بره بشوري اشكالي نداره اگر ني ني سينتو بخوره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي