2733
2739
عنوان

دیشب پسرم میگفت ...

748 بازدید | 37 پست

میگفت تو کلاسشون یه پسره با دستش زده تو صورتش (عمدا یا رو بازی نمیدونم) بعد پسر من رفته به خانمش گفته :خانم معلم اون پسر منو زد بعد اون پسره هم میگه نه من نزدم اون منو زده خانم معلم هم میگه امیرارسلان خیلی پسر خوب و عاقلی هست ..بعد دیگه ایناهم میرن سرجاشون 

حالا من ازش پرسیدم مامان چرا اون پسر زدت؟!!میگه نمیدونم خودبخود زد تو صورتم 

بعد من عمدا گفتم خواستم ببینم عکس العملش چیه گفتم خب تو هم میزدیش یهو چشاشو گرد کرد گفت نه نمیخوام خانم معلم بگه امیرارسلان فضوله !!!

🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هم خوشحال شدم هم ناراحت  

چرا ناراحت شدی...بچه ها خودشون این چیزا رو زود یادشون میره...تو جلو نرو..پسره..باید یاد بگیره خودش مواظب خودش باشه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2738
چرا ناراحت شدی...بچه ها خودشون این چیزا رو زود یادشون میره...تو جلو نره..پسره..باید یاد بگیره خودش م ...

نه گلم از این بابت اصلا تو فکرشم نرفتم بچه ان بازی میکنن دیگه 

🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹
دوس دارم در مورد این اتفاق یه کارشناس نظر بده و رفتار کودک و معلم رو برامون تحلیل کنه

وا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من یکمی نگران شدم که چرا انقد نظر معلم براش مهم بود که یوقت تغییر نکنه نسبت بهش 

بنظرم چونكه معلم بهش گفته عاقل دلش نميخاد ديد معلمش نسبت بهش عوض بشه

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99

وقتی بزنه فضول نمیشه که میشه دعوایی.معلم چیز بدی نگفته عزیزم..کار خوب پسرتون رو تشویق کرده ...ولی باید مادر اون بچه نگران بشه نه شما.چون راحت دروغ گفته که من نزدم اون منک زده...

خدایا پدر و مادرم همیشه سلامت باشن   
نخونید فقط  نظر بذارید برام لطفا

خب برو قسمت کلینیک بپرس اونجا گمونم کارشناس کودکم یا روانشناسم باشه گلم

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2706