2737
2734
عنوان

دیشب پسرم میگفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی قربونش بشم❤یا داداشم افتادم،پسرت چندسالشه؟؟خداحفظش کنه برات انشالا امام حسین خودش پشت وثناهش باشه همه جا💐
من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎

پسر منم رفتار معلم براش خیلی مهمه دوست نداره کاری نکنه که معلم از دستش ناراحت بشه ولی بهش یاد دادم کسی رو نزنه اما اگه کسی بی دلیل زدش اونم بزنه همه جا که معلمو مادر نبستن بچه بزرگ میشه میره تو اجتماع باید از پس خودش بر بیاد مخصوصا پسر بچه

2728

عزیزم چون معلمشو دوست داره و حتما معلم به کسایی که شیطنت می کنن گفته فضول و چون از پسرت تعریف کرده پسرت حس مثبتی گرفته و نمی خواد این برداشت معلمش تغییر کنه خیلی از پسر بچه ها اینجوری هستن و طبیعی هم هست

اره دیگه  ولی نگرانم که همیشه نگاه مردم براش مهم باشه

عزيزم الان بچس اينقدر حساس نباش رو رفتارش بزار يكم بزرگ تر بشه بعد 

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
بچه ها واقعا نظر معلم براشون خیلی اهمیت داره ,مثلا همین که توی کلاس پیش همکلاسیاش معلم ازشون تعریف ک ...

اووخییی اررره همینه 

قربونش برم پسرمو که دوس داره ازش تعریف کنه خانمش 

🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹

حالا اگر پسر بچه ای بگه من اون دوستمو نمیزنم چون از م ناراحت میشه چی؟؟؟؟یا اون دوستش مدادهای این پسریچه رو میبره ولی اصلا حرف نمیزنه چون میترسه دوستش ناراحت شه این چی بتید چکار کرد یکی تز دوستام این سوال رو داشت

2740
اره دیگه  ولی نگرانم که همیشه نگاه مردم براش مهم باشه

فک نکنم . ما خودمونم مدرسه می‌رفتیم خیلی رفتار معلم  و طرز فکرش نسبت به ما برامون مهم بود

گاهی یواشکی نگاهش کن. دقایقی فقط نگاهش کن. میبینی؟! انسان دو گونه است ، مادر و غیر مادر...  
حالا اگر پسر بچه ای بگه من اون دوستمو نمیزنم چون از م ناراحت میشه چی؟؟؟؟یا اون دوستش مدادهای این پسر ...

باید باهاش حرف زد بتونه گلیم خودشو از اب بکشه 

بخدا همه این ریزنکات فردا تو کارای بزرگتر نمود پیدا میکنن 

عزیزم خب گفتی میخوای یه کارشناس نظر بده 

دیگه من چی بگم کارشناس نیستم که

وگرنه میخواستم بگم شاید بهتر بود اصلا نگی تو هم میزدیش

این حرفت میشینه یه گوشه ذهنش و یه روزی شاید وسط دعوا یاد حرفت بیفته

شاید بهتر بود تشویقش میکردی که اون نزده و به معلم گفته

من انقدر دغدغه دارم که پسرم یاد بگیره تو دعوا نزنه و به معلمش بگه 

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...

بچه ها تا هفت سالگی تربیت میشن و دیگه شخصیتشون و رفتاراشون شکل میگیره 

دیگه قابل تغییر دادن نیستن و بعبارتی قالب شخصیتیشون شکل گرفته

عزیزم خب گفتی میخوای یه کارشناس نظر بده  دیگه من چی بگم کارشناس نیستم که وگرنه میخواستم بگم ش ...

من خواستم زیرزبونش بکشم ببینم واکنشش نسبت به این حرف من چیه ببینم تا چه حد از این کلمه تابو ساخته تو ذهنش 

اصلاااا تا حالا تشویق به زدن نکردمش 

در کل هم خودش صلح جو و ارامه و مطمئنم تو جو دعوا دوس نداره باشه

2706