2733
2739

من نیت کردم امروز برای ۲۱نفر که کدورت یا قهر یا ناسازگاری تو زندگیشون به وجود اومده سوره طلاق بخونم که به لطف خدای مهربون ان شاالله این کدورت و کینه از بین بره واشتی و صلح وصفا برگرده ان شاالله❤

لطفا اسماتونو زیر تاپتیک براک بزارید من ۲۱نفر که تکمیل شد تاپتیک رو قفل میکنم واسه هرکس که خوندم لایک میکنم🌷🌷🌷

میدونم که میبینی خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نیت زیاد شدن محبت بین من و همسرم. یه دنیا تشکر

یه لحظه گوش کن خدا... جدی میگم .. نه بچه بازی نه ادا و اطوار.... تو این دنیا......حال خیلی ها اصلا خوب نیست.یه دستی به زندگی شون بکش. لطفااااا
2731
2740

واسه منم بخون لطفا ممنون

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
رو چشمام واستون میخونم از الان شروع میکنم که ان شاالله لیست کامل شه🌸

سوال شد برام میشه یه کم توضیح بدی منبعش کجاست و چرا این سوره رو میخونن. به این منظور؟

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷