2733
2734

خودم که یه سال پیشگیری طبیعی داشتم 2ماه هم اقدام نا فرجام😯😯😯😯😯این ماهم دو روز بعد پری کیت گذاشتم مثبت شد اقدام کردم.لطفا اونایی تازه باردار شدن از علایمشون بگن 

سلام منم ماه پنجم اقدام هستم ؛ البته برای بارداری دوم ، پسرم سه سال و نیمشه.

از امروز اگه ببینم کسی پشت سر این دختر دری وری بگه و از این حرفای خاله زنکی بزنه ... دهنشو کاه گل می‌گیرُم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسرمو ماه اول اقدام باردار شدم، یک ماه بعد از عروسیمون

از امروز اگه ببینم کسی پشت سر این دختر دری وری بگه و از این حرفای خاله زنکی بزنه ... دهنشو کاه گل می‌گیرُم .
2740
ععععه خدا نگهش داره پس چه خوب.اصلا استرس نکشییدین

نه . ولی الان که تو ماه پنجم هستم، سخت شده یه کم

منم تو این پنج ماه اصلا درد سینه نداشتم. ولی این ماه دو روز بعد از تخمکگذاری یکی دوروز خیلی سینه هام درد داشتن و سوزش... 

ایشالا که این ماه هممون خبر بارداری میدیم

مرسی عزیزم

🙏

2706