2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان.من حدودا ۱۰،یا ۱۲ روز ب موعد پریودم مونده. الان ازمایش وایتکس رو انجام دادم خیلی ک ...

سلام من ماه قبل هر دوشو کردم جوش شیرین و سفید کننده  و مثبت شد ولی پریود شدم

2728
 سلام دوستان.من حدودا ۱۰،یا ۱۲ روز ب موعد پریودم مونده. الان ازمایش وایتکس رو انجام دادم خیلی ک ...

سلام فک نکنم الان ج بده... منم انجام میدم همیشه گولم میزنه

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔

فک کنم واسه تعیین جنسیت جوابش درست باشه اگه محیط قلیایی باشه با اسید واکنش نشون میده و اگه اسدی باشه ثابت میمونه

2738

سارا جون منم کلی علائم دارم ولی دیگه دل نمیبندم... آخه کلی ناراحت میشم بعدش وقتی پری میاد 

منم دور نافم تیر میکشه سرگیجه هم دارم

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔
فک کنم واسه تعیین جنسیت جوابش درست باشه اگه محیط قلیایی باشه با اسید واکنش نشون میده و اگه اسدی باشه ...

خب مال من خیلی کف کرد،شماهم انجام دادین خیلی کف کرد؟

دچار باید بود... ❤️
شما علایم ندارین؟ من دور نافم و زیر دلم خیلی احساس گرفتگی میکنم.

منم سینه هام درد میکنه احساس تب دارم.دور نافم هم هر از گاهی تیر میکشه.د با عرض شرمندگی اسهالم دارم و گاهی حس میکنم یه چیزی تو معده م مونده ولی منم دل نبستم 

منم سینه هام درد میکنه احساس تب دارم.دور نافم هم هر از گاهی تیر میکشه.د با عرض شرمندگی اسهالم دارم و ...

منم مثل توام زها جون.ببخشید گلاب به روت شکمم هر روز کار میده.و سرم هم درد میکنه..

ان شالله این ماه دیگه پری نشیم

دچار باید بود... ❤️
2706