2737
2739
عنوان

هیس!دخترها فریاد نمیزنند

| مشاهده متن کامل بحث + 5794 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دس تنهام 😢 هیچکس نمیدونه الان برگه گرفتم برم پزشک قانونی😢😢 ولی گفتن چون یه هفته بیشتره که گذشته ...

کم نیاربه هیچ وجه.تلاشتو بکن که بتونی ثابت کنی.اگه از اون عوضی شکایت نکنی چند نفر دیگه روهم مثل تو قربانی میکنه

2728
😢😢😢😢  همینی که استاتر بخاطرش زده 😢😢😢 البته من فقط به خونوادم نگفتم تا باعث نشه ابروم ب ...

وای عزیزم مگه چند سالت بود؟؟.که روت نشد به مادرت بگی😢😢😢

آره حتما باید شکایت کنی

این آدمای عوضی باید از رو زمین محو بشن

چرا به مادرت نمیگی الان؟؟

2738
خیلی.من توذهنم بیشتر فکر میکردم که تجاوز از طرف یه غریبه صورت میگیره.ولی هیچ وقت فکر نمیکردم که این ...

خانواده ها مقصرن

واقعا خیلی چیز هارو ادم باید رعایت کنه 

پوشش های جلو محارم واقعا الان افتضاح شده 

محرم فقط شوهره لباس یقه بازو ساپورت جلو محرمم واقعا مشکل داره 

خودم موردی رو از خانوم دکتری شنیدم که میگفت برادر کوچیک تره به خواهرش تجاوز کرده و خواهر از ترسش هیچ وقت این مساله ذو به پدر مادر نگفته خیلی فاجعه ست و تو اظهاراتشم گفته خودم مقصرم چون خیلی بد میپوشیدم تو خانواده و به نوعی خودش رو هم مقصر میدونست 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
۱۹ سالمه ماله تقریبا یه هفته و نصفی پیشه😢😢😢 نمیتونم بگم بخدا سختههه😢😢😢 به چند تا دوستم گفتم ...

تو چرا بترسسی؟مگ از قصد کاری کردی ک بترسی؟

ب خاله ای خواهر بزرگتری  یا عمویی چیزی ک باهاش صمیمی تری بگو..دوست ک کاری نمیتونه بکنه برات

خانواده ها مقصرن واقعا خیلی چیز هارو ادم باید رعایت کنه  پوشش های جلو محارم واقعا الان افتضاح ...

عزیزم یه دختر بچه اصلا اندام های جنسیش اونقد رشدنکرده که بخواد باپوشش خاصی تحریک کنه دیگرانو.درسته حتی یه دختر بچه هم باید پوشش درستی داشته باشه.ولی در هر صورت کسی که به یه دیگری تجاوز میکنه از حیوونم کمتره.اگه طرف قربانی یه بچه باشه که دیگه بدتر

۱۹ سالمه ماله تقریبا یه هفته و نصفی پیشه😢😢😢 نمیتونم بگم بخدا سختههه😢😢😢 به چند تا دوستم گفتم ...

وای الهی😢😢😢

عزیزم دوست اصلا و اصلااااا قابل اعتماد نیست

حتمااا برو به مادرت بگو

بخدا اون مادرته بچه ش براش خیلی عزیزه

حداقل با مادرت دردل کن 

حتما بهش بگو

هیچ ربطی به آبرو نداره

اون عوضی که این غلطا رو میکنه باید فکر آبروش باشه

اره گلم تند پاک میکنم نمیخوام اینجا همه بدونن فقط درد و دل کردم 😢😢

ایشالله ک درست میشه..اصلا غصه نخووووور...چون تو هیچ مقصر نبودی و اون بالایی همه چیو دیده..

مطمین باش خودش همه چیو درست میکنه

2706