2733
2734
عنوان

هیس!دخترها فریاد نمیزنند

| مشاهده متن کامل بحث + 5794 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو اتوبوس و یبار تاکسی برام پیش اومد فقط عذاب کشیدم و سردرد گرفتم ولی یبار مامانم تو تاکسی با مر ...

منم از ترسم چیزی تو اتوبوس نگفتم.من صندلی جلو بودم و اون صندلی پشت من.

من فقط تونستم خودمو جمع تر کنم که دستش نرسه بهم😢

2731

واقعا هیچ قانونی وجود نداره که از حقوق زن ها دفاع کنه. توی ایران زن ها به اندازه یک مرد حق و حقوق ندارن و در ظاهر میگن برابرن ولی خدا نکنه پاتون به دادگاه ها باز بشه اون وقت میبینید که دوران برده داری تموم نشده و تو همین ایران توی دادگاه ها قاضی به چشم جنس دوم به زن ها نگاه میکنه چون قانون همچین اجازه ای بهش میده. همین امروز همکارم داشت ماجرای طلاقشو برام تعریف میکرد. خانواده شوهرش با اینکه می دونستن پسرشون مریض روانی هست خواستگاریش اومدن و بعد 2 ماه همکارم فهمید و خواست که طلاق بگیره قاضی اجازه طلاق نمیداد و بهش میگفت که چطور زنان ما از جانباز ها نگهداری میکنن تو ام مثل اون ها باش و شوهرت رو نگهدار. بعد 2 سال تونست با یه وکیل خوب و نامه پزشکی قانونی که ثابت میکرد مغز اون مرد دیگه کار نمیکنه و دیوانه ست ، طلاقش رو گرفت

یکی تعریف کرده بود براش که از طرف راننده سرویسش دوسال موردتجاوز قرارگرفته بود و هیچ وقت جرات نکرد به خانوادش بگه.میگفت تو خونه دو تا ماشین بود ولی منو با سرویس فرستادن و این بلا سرم اومد.تو اون سن بچگی همش نگران بود و استرس داشت که نکنه باردار باشه و.....

2740
واقعا هیچ قانونی وجود نداره که از حقوق زن ها دفاع کنه. توی ایران زن ها به اندازه یک مرد حق و حقوق ند ...

عزیزم یکی از اشناهای منم داره طلاق میگیرخ.خود وکیلش میگفت که تو قانون ایران همه چی به نفع مرده.زن تنها حقی که داره مهریه است که اونم من به موکلای اقایی که دارم راه و روشی میتونم بگم که رنو انقد خسته کنن که مهریه رو هم ببخشن

منم از ترسم چیزی تو اتوبوس نگفتم.من صندلی جلو بودم و اون صندلی پشت من. من فقط تونستم خودمو جمع تر ک ...

دقیقا پاشو فرو میکرد تو صندلی من

من یکم میومدم جلو ولی الان اگه اینجوری بشه قطعا پامیشم و با عصبانیت نگاش میکنم یا جامو عوض میکنم 

اون شب تو راه اهواز تا صبح بیدار بودم بخاطر این کثافت دقیقا بیست سال پیش دانشجو بودم

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
عزیزم یکی از اشناهای منم داره طلاق میگیرخ.خود وکیلش میگفت که تو قانون ایران همه چی به نفع مرده.زن تن ...

خدا لعنتشون کنه . وقتی قانون مملکت از ماها دفاع نمیکنه مردها از چی ترس دارن؟ خیلی راحت هر کاری دلشون بخواد میکنن بدون هیچ ترسی. 

2706