2737
2734
عنوان

کمک موش تو خونمونه چه کنم؟؟

2744 بازدید | 32 پست

سلام دوستان. خونه ما آپارتمانیه و اطرافمون خرابه زیاده. یه ماهیه موشا از مسر آسانسورمون حمله کردن به ساختمون و فقط لای دیوارها و لای سقف هرطبقه وخصوصا تو مسیر کولرها هستن. یه ماه پیش من یکی رو تو تراسمون پیدا کردم که از سوراخای این سقف کاذبا اومده بود تراس خونمون و من سکته کردم از وحشت. اما الان دوسه روزه تو سقف صدای دعوای موشارو میشنوم فکر کنم بچه کردن. تازه سه تاشم واردخونه یکی از واحدامون شده. من شانس آوردم همه دریچه هارو بستم راه برای ورود به خونه ندارن ولی بازم خیلی میترسم اگه کسی درباره فراری دادن یا از بین بردن موش چیزی میدونه بگه لطفا

فک کنم به این راحتی نرن شمارو مجبور کنن برین اونه عههههههههههههه      

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وااااایییی من رفتم ک سکته کنم ...دیشب خواب دیدم موش تو خونمونه داشتم میمردم واقعا هم راهی نداره چون میگی تو سقف و ایناس 😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
فراااااارررر😱😱😱

من خونه‌ی مادرشوهرم زندگی میکنم خونش قدیمیه تا حالا شیش تا موش گرفتم با تله فکر کن😨😨😨

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم

پفک بذار موشها میخورن میمیرن ... 

تاچندروز توخونه خیارهم نخورین)؛

چون موش میاد  

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2706