2733
2739
عنوان

خانومای مستاجر میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما خودمون صاحبخونه این ، با اختلاف سه چهار روز همیشه پرداخت میکنه ، گاهی تا ده روزم رفته که چون خودمونم رو پول حساب باز کردیم اذیت شدیم اما اینکه هرماه بخوای بری سراغ مستاجر و ... اصلا درست نیست اگر کرایه عقل مونده داشتید یه چیزی .... 

حدودا شوهرت چندم میتونه پرداخت کنه ؟ بگو خودش بره صحبت کنه بگه از این به بعد مثلا پنجم به پنجم میریزم ، میدونم شرایط شغل ازاد سخته اما انصافم بخرج لدیم ده روز یکمی زیاده چلی اینبار اگه اومد اصلا نزار حرف بزنه ، عصبانی شو بگو ارامشو از من گرفتی من تو خونه نشستم زورت به من میرسه ، شماره شوهرمو داری زنگ بزن خودش

چرا پول پیش دادیم.مشکل اینه خیلی غر میزنه خودش نباشه دخترشو میفرسه.یه موقع بچم خوابه هشت صبح پشت سره ...

خيلي بي فرهنگ هست ادم نديد بديد 

😡😡😡  من بودم ازاونجا بلند ميشدم

صاب خونه هم حق داره اونم لازم داره مطمئن باش ولی خب میتونه ی کم بهتر حرف بزنه!!! شماهم برنامه ری ...

میدونم ولی مگه زن خونه مقصره؟پول و باید شوهر من بده.من ک پول ندارم بدم پس چرا اعصاب منو خورد میکنه.ب شوهرم بزنگه منتظر باشه شوهرم اومد ب اون بگه بخدا کم آوردم.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

صاحبخونه ما خدا خیرش بده خیلی ادم خوبیه

حتی حدود 3 ماه بود من فراموش کرده بودم بپرسم قبض اب و گاز اومده یا نه 

تا چندرئز پیش یهو یادم افتا رفتم ازش پرسیدم گفت اره تاحالا 2بار پول گاز و اب اومده روم نشده بیام بهتون بگم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2738

شاید قسط داره رو پولش حساب کرده که انقد فشار میاره شوهرت باید بگه ساعتی بیا که من خونه ام مزاحم زنم نشو شما هم سعی کن همیشه یک ماه جلو باشی یعنی اجاره حداقل یک ماهو پس انداز داشته باش

مرا به خاطرت نگه دار... 
خيلي بي فرهنگ هست ادم نديد بديد  😡😡😡  من بودم ازاونجا بلند ميشدم

دوس دارم بلندشم.از دست شوهرمم اعصابم خورده.وسط این دوتا گیر کردم یه روز باشوهرم دعوام میشه یه روز با صابخونه

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
شاید قسط داره رو پولش حساب کرده که انقد فشار میاره شوهرت باید بگه ساعتی بیا که من خونه ام مزاحم زنم ...

من اصلا از حساب کتاب شوهرم خبر ندارم.اصلا ب من نمیگه چقد داره و...

‌‌فقط اعصاب خوردیش مال منه.

سلام عزیزم 

اگه دوست داشتی به این تاپیک سر بزن.

من سه سال پیش این نماز رو خوندم  به لطف خدا سال بعدش تو شرایطی که اصلا فکرشم نمیکردیم صاحب خونه شدیم.

شما هم اگه دوست داشتی این نماز رو بخون ان شاء الله اگه به صلاح بود سال دیگه صاحب خونه بشید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/791528/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%93%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B5%D9%81%D8%B1

من اصلا از حساب کتاب شوهرم خبر ندارم.اصلا ب من نمیگه چقد داره و... ‌‌فقط اعصاب خوردیش مال منه.

پس به صاحبخونه هم بگو من طرف حساب شما نیستم 

تو این وسط گیر کردی ها 

یعنی چی اخه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
سلام عزیزم  اگه دوست داشتی به این تاپیک سر بزن. من سه سال پیش این نماز رو خوندم  به لطف ...

عزیزم شوهرم خونه پیش خرید کرده هنوز آماده نشده بریم بشینیم.فعلا اجاره نشینیم

2706