2733
2734
عنوان

خانومای مستاجر میشه بیاین

611 بازدید | 44 پست

شماهرماه سروقت اجارتون و پرداخت میکنید؟من شغل شوهرم آزاده حقوق معینی نداره ماهانه گاهی ده روز گاهی دوهفته اجاره عقب میفته خیلی صابخونه اذیت میکنه همش میاد درخونخ.صابخونه طبقه اوله ما بالا میشینیم تا اجاره عقب میفته زنگ زدناش شروع میشه آخه مگه من مقصرم ک شوهرم دیر پرداخت میکنه میاد دادوبیدادمیکنه اشکمو درمیاره.الانم زنگ زد کلی چرت و پرت گف.  

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چهه بد عزیزم . مستاجر نیستم ولی با شرایط شغل ازاد اشنام.کاش شوهرت می رفت یه بار باهاش حرف می زد و از شرایط کاریش و این که مثل کارمند ها اخر هر ماه حقوق می گیرن نیست توضیح می داد و می گفت یه کم این ور یا اون ور تر حتما پرداخت می کنیم . هر وقت پول تو دستت اومد برای اجاره کنار بذار

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀

همسایه ماهم اونطوری بود مستاجرشو خیلی اذیت میکرد حتی سر ۱ روز دیر پرداخت کردن

هیچکس دووم‌نمیاره خونه اش همه فرار میکنن...

زنگ‌زد جواب نده بگو لطفا به‌من زنگ‌نزنید با همسرم تماس بگیرید

شوهرتم بره بهش بگه که به زنم زنگ‌نزن کاری داشتی ب خودم بگو

یه دونه شوهرشبیه اوزجان دنیز،خرپول که عاشقمه چیه؟؟؟اونم ندارم😔😔😔
2738

خب از طرفی اونم حق داره

البته شما و حتی همسرتونم بی تقصیرین

خب اگه میتونین وقتایی که پول دستتون هست مثلا از سر همین ماه کم کم یه مبلغی رو کنار بذارین تا سر ماه پولو پرداخت کنین

ولی یکم انصافم لازمه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

دفعه ی دیگه هم اومد بگو من اصلا در جریان این مسایل نیستم . این مسایل رو با شوهرم حل کنید

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀

ماهی چقد اجار میدین عزیزم؟؟؟

ما هم شده قرض کردیم و پرداخت کردیم.صاحب خونه ما ی روز قبل موعدش زنگ میزنه یادآوری میکنه😂😂😂😂

با یاد خدا دل ها آرام میگیرد. میشه برا منم دعا کنین مامان بشم.میخوام😍
چه بد  مگه پول پیش ندادید؟ فوقش از پیش کم کنه

چرا پول پیش دادیم.مشکل اینه خیلی غر میزنه خودش نباشه دخترشو میفرسه.یه موقع بچم خوابه هشت صبح پشت سرهم میزنگه.واقعا دیوونه شدم

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

الهی همه مستاجرا صاحب خونه بشن ما 12تا چک میدیم هر سال موعد چک که نزدیک میشه همه فکرمون میشه که باید سر وقت پاس بشه نمیزاریم عقب بیفته حتی اگه نداشته باشیم جور میکنیم شوهرم خیلی حساس رواین مورد 

2706