2752
2734
سلام عزیزان
من الان 19 هفته باردارم ولی شکمم خیلی کوچولوه همش نگرانم که پسرم ریز به دنیا نیاد
البته من خودمم ریزه هستم ولی کلا 3 کیلو بیشتر اضافه نکردم
یه سوال دیگه
من شبا تو خواب غلت میزنم دکترم گفت مشکلی نیست ولی میترسم. شما هم توی خواب غلت میزنید یا نه؟ممنون
خالق من "بهشتی " دارد .نزدیک.زیبا و بزرگ و "دوزخی" دارد به گمانم کوچک و بعید...ودر پی دلیلیست که ببخشد ما را..گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری...شاید امروز آن روز بی دلیل باشد...!
نگران نباش بعضیا تا 9 ماه هم معلوم نیست که باردارن!!! ربطی به وزن نینی نداره . تو خوب غذا بخور تا نی نیت کم وزن نشه. من خودم تا 3 ماه اول 4 کیلو کم کردم تو که 3 کیلو زیاد شدی!!!!! مواظب باش روی شکم نخوابی وگرنه غلط زدن فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه . من تا 8 ماهگیم به پشتم میخوابیدم ولی سعی کن به پهلو بخوابی تا عادت کنی
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون دوستان من به پهلو میخوابم ساناز جون
اصلا نیل به خوردن غذا ندارم دوست ندارم چیزی بخورم فقط وقتی به ضعف میوفتم میخورم
خالق من "بهشتی " دارد .نزدیک.زیبا و بزرگ و "دوزخی" دارد به گمانم کوچک و بعید...ودر پی دلیلیست که ببخشد ما را..گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری...شاید امروز آن روز بی دلیل باشد...!
منم همینطور هستم. وقتی گشنم بشه غذا میخورم. به نظرم خودم خوبه.
حدیث هم داریم که هر وقت گشنه شدید غذا بخورید و هر وقت تشنه شدید آب بخورید.درستش اینه
نگران نباش.منم اولش وزن کم کردم اما الان روز به روز وزن اضافه میکنم. من هفته ی 27 هستتم
باید به زور بخوری. سعی کن غذای کم حجم و مقوی بخوری. مغزجات رو میکس کن با هم بریز توی ماست یا همین جوری بخور. هروز باید گوشت یا مرغ یا ماهی یا حبوبات بخوری.
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
ممنون عزیزم ایشاا.. نی نی شما هم به سلامتی بیاد تو بغلت
حالت تهوع ام تازه خوب شده ولی اصلا میلم به غذا خوردن نمیره من قبلا خیلی میخوردم ولی الان نمیتونم
مرسی دوست جونا خیالم یه کم راحت شد