2737
2739
عنوان

مهمونی گند دیشب من

| مشاهده متن کامل بحث + 16665 بازدید | 169 پست

تا بیاییم خونه شد ۳:۳۰منم با یه بچه کوچیک که هیچی هم نکرده بودم وهمه کارام مونده بود.آقا گفتن بیا بریم باهمدیگه ماشین رو کارواش کنیم.منم گفتم کلی کار دارم.شروع کرد مسخره و نیشخند گفتش چرا این همه هولی؟حالا انگار قراره کی بیاد و تو یکی رو می بینی دست و پات رو گم می کنی و...منم اعصابم خرد شد گفتم اصلا و ابدا تو ماشین شستن کمکت نمیکنم،عوض کمک کردن به من داری یه بار اضافی رو دوشم میزاری اونم عصبی رفت سراغ ماشین و من موندم و کارای مهمونی و بچه غرغرو

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این ماجرایی که تعریف میکنی فقط مثل بعضی کابوسای شبانه منه که خواب میبینم ساعت 5 عصر شده و من شب کلی مهمون دارم😐😐😐

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
این ماجرایی که تعریف میکنی فقط مثل بعضی کابوسای شبانه منه که خواب میبینم ساعت 5 عصر شده و من شب کلی ...

خداروشكر من هيچ وقت مهمون ندارم  

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2738

من بودم میگفتم حالا که مجبورم کردی بمونم خونه مامانت برو خودت چند نوع غذا از بیرون بگیر والا

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
این ماجرایی که تعریف میکنی فقط مثل بعضی کابوسای شبانه منه که خواب میبینم ساعت 5 عصر شده و من شب کلی ...

من برا امتحان اين خواب ها رو ميبينم 

صد سال از مدرسه گذشته هنوز اين خوابها رو ميبينم 😀

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2706