2737
2734
عنوان

وااای

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 58 پست

ببخشید زیاد حرف میزنم یه چیزی دیگه ای هم هست! هر کسی که طلاق گرفته دلیل بر این نیست بدترین آدمه ازش باید دوری کرد اون نتونسته توی زندگی مشترک به تفاهم برسه یا به هر دلیلی طلاق گرفته....! به نظرم این دوست مطلقه شوهرتون باعث نمیشه شوهرت شما رو طلاق بده این رفتار خودتونه که به طلاق می کشونه که یه نمونه اش دیدیم

ببخشید زیاد حرف میزنم یه چیزی دیگه ای هم هست! هر کسی که طلاق گرفته دلیل بر این نیست بدترین آدمه ازش ...

اتفاقا من در جریان هستم یعنی همه میدونن این سر همین کولی بازیهاش زنش فرار کرده رفته همه زندگیش رو مادرش زودتر اطلاع پیدا میکرده بعد هم ما به کسایی که جدا شدن توهین نکردیم یعنی جمع نبستیم شما هم اطلاع نداری نظر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو که پیام دادی. مینوشتی زنت ولت کرده رفته عقده ای شدی  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2742
حالا به نظرتون به شوهرم بگم که یه جوری ماس مالی کنه از شوهرم حالا یه جور دلجویی میکنم

اره حتما بهش بگو چون بعدا ممکنه دوستش بهش بگه بعد این بی خبر باشه اونوقت برای شما بد میشه 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
مثلا میگم تو گروه بنویسه فرشید چرا در رفتی نترس منم بعد یه چیز بگه که بفهمه اون بوده

نه شما دیگه چیزی ننویس. برو مخ زنی همسرجانت. خودش  ماست مالیش میکنه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2740

انشالله چیزی نمیگن. نگران نباش. 

اشتباه کردی عزیزم.مردا از این شوخیها با هم دارن.هر شوخی ای هم نیاز به جواب دادن نداره.اونم از طرف یک ...

دقیقا..موافقم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562