2737
2734
عنوان

وااای

497 بازدید | 58 پست

دوستان شوهرم تو گروه دوستاش هست بعد اونجا یه رفیق داره هی میگه زن زلبیل داماد سر خونه و...از این شوخیها امروز نوشت بابات بچه کرده بشی پسر مردم حالا شوهر من هفته ای یه بار نمیاد خونه بابام منم تلگرامش که گوشی من نصب خوندم و از طرف شوهرم تو گروه جواب دادم الان نوشته تو حمید نیستی .نوشتم تو نگران نباش تو خودت مواظب خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مردا کلا در این موردا خیلی تیزن نکن این کار رو حالا چی گفتی

میگم دیگه نوشتم تو نگران بابای من نباش خودم میدونم چیکار کنم بعد استیکر خنده .بعد نوست داماد سرخونه نکن اینکارا رو منم نوشتم تو هم همینطور

اشتباه کردی عزیزم.مردا از این شوخیها با هم دارن.هر شوخی ای هم نیاز به جواب دادن نداره.اونم از طرف یک نفر دیگه.شما با این حرکتت مهر تاییدی زدی به پای حرف ایشون که میگه شوهرت زن ذلیله.

اینا شوخی هاییه که مردا معمولا با هم می کنن به نظرم شما نباید جواب می دادین اونم به جای شوهرتون توی ...

اخه میدونی همش به شوهرم از این چرندیات میگه گفتم جوابش رو بدم شوهرم تحت تاثیر قرار میگیره شوخی شوخی

[QUOTE=46992647]میگم دیگه نوشتم تو نگران بابای من نباش خودم میدونم چیکار کنم بعد استیکر خنده .بعد نوست داماد سرخونه ...[/QUOسرخونه

جدی و بدون شوخی شوهر من اگه بود یه دعوای اساسی داشتیم

فک کنم خورشید جفت گیری کرده وگرنه این حجم از گرما نمیتونه کار یه خورشید باشه...
2706