2733
2739
عنوان

چیکار کنم

274 بازدید | 25 پست

فردا مادر شوهر خواهرم همه. رو دعوت کرده باغشون من شوهرم نیست کاری داره. گفتم نمیام مادرم زنگ زده دعوا کرده که اره چرا نمیای خودت گفتم چون شوهرم نیست. دوست ندارم تنها برم.بعد از رفتارای دامادمون قبلا گفتم که هر جا سوهرم میشینه دو متر میره اونورتر حالا شوهرم چون ناراحتی پیش نیاد پی ام داد بهش تو جواب احوالپرسیش نوشته سلام امری دارید .حالا من موندم چیکار کنم دوست ندارم بدون شوهرم برم اگه هم نریم با این داماد مون برنامه داریم کینه ای هست .وخیلی لجباز و ممکنه شوهرمه بعدا خیلی خرد کنه

سلام من نظرم اینه که نرین و تا جایی که میشه از دامادت فاصله بگیرین چون اینجوری که گفتی کینه ای و دومتر از شوهرم فاصله میگیره و نریم بعدا ممکنه خردش کنه اگه بری هم ممکنه بعدا به یه بهانه ای شوهرتو خرد کنه پس نری سنگین تری.یه سوال از نظر مالی شوهر خواهرت بالاتر از شوهرتوئه آیا؟؟؟

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره البته وصع پدرش بالاتره وگرنه حقوق یکیه

پس همون بخاطر همین دامادت انقدر خودشو میگیره چون وضع مالی پدرش بالاتره.ولی من جای تو بودم نمیرفتم و هرجا هم مینشستم از شوهرم از اخلاقش از صبوری اش تعریف میدادم و بالا میبردمش.امیدوارم به بهترین جاها برسین هم تو هم شوهرت.من که بودم نمیرفتم.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
پس همون بخاطر همین دامادت انقدر خودشو میگیره چون وضع مالی پدرش بالاتره.ولی من جای تو بودم نمیرفتم و ...

چه میدونم والا مثلا ما جایی بریم با داداشم با برنامه اون هماهنگ نباشه نتونه بیاد اخم و تخم.میکنه ا اگه داداشم پیش شوهر من بشینه قهر میکنه شوهرم تازه یه ساله وارد خانواده ما شده

2738
به نظر منم نری بهتره و هم اینکه ارتباطتون رو باهاش خیلییییی کم کنید

چطوری اخه خونه بابام اینا میبینم بفد هر روز خونه مامانم ایناست خدا کنه یه چیز بشه خواهرای مجردم با نامانم اینا فقط طرف اونو میگیرن منم باید خفه بشم

چه میدونم والا مثلا ما جایی بریم با داداشم با برنامه اون هماهنگ نباشه نتونه بیاد اخم و تخم.میکنه ا ا ...

من حس میکنم حسوده مثل حسادت جاریا نسبت به هم دامادتونم انگار به باجناقش حسادت میکنه.اون داماد اوله یا شوهر تو؟؟؟

به خدا از زندگیم هیچی نمیفهمم انقدر خانداده خودم اعصابم رو بهم میریزن

با شوهرت خوش باش شریک زندیگته همراه زندگیته بقیه رو ول کن ارتباطتو کم کن اونقدر کم که حسرت دیدنتو بکشن نازتو بکشن تا بری طرفشون.ولی حواست باشه از اون طرف بوم نیوفتی.

با شوهرت خوش باش شریک زندیگته همراه زندگیته بقیه رو ول کن ارتباطتو کم کن اونقدر کم که حسرت دیدنتو بک ...

یعنی نرم خونه مادرم اینا چن وقت یه بار برم اکثرا یک روز درمیون میرفتم

2706