2733
2734
عنوان

دوست دارم شوهرم پولدار بشه بیاایین بگین چکار کنه از صفر به صد برسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2264 بازدید | 84 پست
بگو شوهرت چند سالشه

متولد ۶۶

این شمارمه  ۰۹۱۰۴۴۴۹۷۰۴   دوستان من تو خونه سبزی قرمه  سرخ شده سبزیجات خشک پیاز داغ سیرداغ بادمجون کبابی ترشی شور رب مربا کیک شیرینی ژله دسر انواع غذا 

اگه تهران هستید من كسی رو میشناسم كارخونه داره و دنبال ویزیتور هست اگه خواستید معرفی كنم

قوم شوهر مثل درخت كنار توالتن 🌵🌳 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایشون نشست 😈منه شوهر من نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تهران هستید من كسی رو میشناسم كارخونه داره و دنبال ویزیتور هست اگه خواستید معرفی كنم

میشه لطف کنی معرفی کنی,,ممنونت میشم دوستم,ویزیتوری برای چه کار خونه ای؟؟؟؟

این شمارمه  ۰۹۱۰۴۴۴۹۷۰۴   دوستان من تو خونه سبزی قرمه  سرخ شده سبزیجات خشک پیاز داغ سیرداغ بادمجون کبابی ترشی شور رب مربا کیک شیرینی ژله دسر انواع غذا 
2728
عزیزم تحصیلات خودت چیه؟

دیپلم ردیه کامپیوتر متاسفانه

میشه لطف کنی معرفی کنی,,ممنونت میشم دوستم,ویزیتوری برای چه کار خونه ای؟؟؟؟

عزیزم درخواست دوستی دادم بهت بیا خصوصی برات توضیح بدم 

قوم شوهر مثل درخت كنار توالتن 🌵🌳 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایشون نشست 😈منه شوهر من نه 
کاش درستو ادامه بدی ، مخصوصا ک رشتت فنی بوده کار براش هس

نکیتونم با دو تا بچه,مخصوصا ویژوال بیسیک و ریاضیم مونده,وگرنه از خدام بود کاش درسمو خونده بو,م

2738
نکیتونم با دو تا بچه,مخصوصا ویژوال بیسیک و ریاضیم مونده,وگرنه از خدام بود کاش درسمو خونده بو,م

برو دنبالش بعد بگو بچه دارم نمیتونم بیام اگه کسی رو داری بگو یادت بده برو امتحان بده حتما قبول میشی

mezoon.terme@ اینستاگرام منتظرتون هستم