2726

شوهرم خیلی مرده خوبیه,همه کاری از دستش بر میاد,رانندگی ماشین,موتور,نصب کابینت,تعمیر گوشی,و لوازم خونه پکیج,جاروبرقی,برقکاری,جوشکلری,تعمیر ماشین همه چی,فقط بیکاره,چن سرش کلاه گذاشن,که هم ون تاکسیمو نو گرفتن هم بیست وپنج ملیون پولو,الان بیکاره,فقط یه اردی داره که باهاشمسافر کشی میکنه هیوی تهش نمیمونه چون کصرف سوختش بالاست,دوستان تو رو خدا اگه کسی کاری به ذهنش میرسه بگه چون واقعا دیگه درمونده شدیم,حتی واسه خوردن هم چیزی نداریم زیاد,هرکاری بگم میکنه تو رو نظر بدین

این شمارمه  ۰۹۱۰۴۴۴۹۷۰۴   دوستان من تو خونه سبزی قرمه  سرخ شده سبزیجات خشک پیاز داغ سیرداغ بادمجون کبابی ترشی شور رب مربا کیک شیرینی ژله دسر انواع غذا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راه انداختن هر کدوم اینکارا تو تهران سرمایه برای اجاره جا میخواد

شوهرت کار که بلده من جاتون بودم میرفتم ی شهر کوچیک که بتونم جا اجاره کنم و کارمو راه بندازم

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

عزیزم  هیچ کدوم این هنرها بدرد نمیخوره فقط باید اختلاس کنه یعنی قشنگ یک شب به همه جا میرسید تمام نسلهاتونم تامین میشن

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

منم دوست دارم پول دار بشم دیگه از قرض و بدهی و وام و  اینهمه فلاکت خسته  شدم .

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

الان فصل سرویس پکیج ووسایل گرمایشیه  میتونین اگهی پخش کنین یا تو روزنامه اگهی بدین 

یا با بساز بفروشا برای نصب وسایل گرمایشی شون  صحبت کنن 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

موقتاً برای اینکه زندگیتون از صفر دربیاد بره یه جا فروشندگی کنه. و همزمان توی دیوار یا روزنامه هم آگهی چاپ کنین برای مهارت هایی که داره برای تعمیر. در اوقاتی که سر کار نیست مثلا شب ها به مشتری های تعمیراتیش برسه تا اینکه کم کم مشتریاش زیاد بشن. تعمیرکارِ خوبو مردم به هم معرفی میکنن.

یک شبه ک نمیشه ره صدساله رفت.ماشین روبفروشیدبتونید ی مغازه بزنیدیکی ازاین مهارتهاروانجام بدید چون ماشین خرجش بیشترازسودشه

خدایا یا پول بده یا اگه پول ندادی عقل درستو حسابی هم نده که شاد باشیم حداقل! والا...

خودت دنبال یه کار بگرد هر دوتاتون کار کنید که برسونید خرجیتونو

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
2706