2733
2734
عنوان

متولداي ٧٣تا ٧٧ ك ني ني ميخوان بياين دورهم باشيم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21313 بازدید | 3245 پست
اره بابا از الان تصميم گرفتم انشالله وقتي باردار شدم تا موقعي ك شكمم نيومده بالا و گويا همه چيز نشده ...

ههههههههههه.😆😆😆اورین👏

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
من که هیچکس نمیتونه بیاد طرفم میخوام همه رو بکشم    

من گناه دارم. رحم کن هنوز نی نی دار نشدم.😉

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عجیجم ..به تو رحم میکنم....     ولی دور از شوخی خیلی حس بدیه وقتی پری بیشور میاد ادم ...

اره والله.منکه با شوهرمم دعوا دارم انگار اون گفته بیاد.😂😂😂😂

2728
ههههههههههه.😆😆😆اورین👏

والا!!!!!

اخه مادرشوهرم بهش بگي هم برات حرف درمياره ك چقدر هول بود زود ب همه گفت!!!

همچين ادميه مادرشوهرم  

خدايا شكرت براي اميرحسينم❤️به دوستاي نازنينم نيني ناز و سالم بده💋
والا!!!!! اخه مادرشوهرم بهش بگي هم برات حرف درمياره ك چقدر هول بود زود ب همه گفت!!! همچين ادميه ما ...

عیب نداره عزیزم.حرص نخور.ایشالله بزودی نی نی بیاد همه از یادت میره.

اره والله.منکه با شوهرمم دعوا دارم انگار اون گفته بیاد.😂😂😂😂

خخخخ آره ..شوی منم میگه به من چ خوب ..بعضی وقتام میخواد منو از اون حال دربیاره میگه من اصلن بچه نمیخوام ..خداییم اصلن تا الان درباره ی بچه حرفی نزده

عیب نداره عزیزم.حرص نخور.ایشالله بزودی نی نی بیاد همه از یادت میره.

وووووييي انشالله  

2738
خخخخ آره ..شوی منم میگه به من چ خوب ..بعضی وقتام میخواد منو از اون حال دربیاره میگه من اصلن بچه نمیخ ...

اخی.ایشالله بزودی مامان بابا میشین.😍

خخخخ آره ..شوی منم میگه به من چ خوب ..بعضی وقتام میخواد منو از اون حال دربیاره میگه من اصلن بچه نمیخ ...

عزيزمممم.

ولي همسر من عاشق بچس.ديشب فقط بخاطر اينكه دكتر گفته بود اينماه درصد باردار شدنت بالاست شب با شيريني و خييييلي خوشحال اومد خونه،جوري ك ي لحظه شك كردم گفتم نكنه دكتر گفته باردارم و من يادم رفته!!  

فقط از خدا ميخوام بخاطر همسرمم ك شده ي ني ني سالم بزاره تو دلم تا عشقمو هميشه خوشحال ببينم.

عزيزمممم. ولي همسر من عاشق بچس.ديشب فقط بخاطر اينكه دكتر گفته بود اينماه درصد باردار شدنت بالاست شب ...

ایشالله عشقتون پایدار 😍

من نی نی میخوام 74

منم نینی میخوام 74

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2706