2733
2739
عنوان

رو دادن زیادی به عروس!

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 70 پست
چی میکشی؟

از بس اذیتن کردن ی مدت رفتیم خونشون انقد گفتن فک میکنه اینجا مهمونه و باید کار بکنه.منم جالبه از خودشون بیشتر کار میکردم.بعدش با گریه از خونشون اومدم بیرون و برگشتیم شهرمون.ی چن بار زنگ زدم بار آخر جواب ندادم دیگه زنگم نزدن هنوز دلخورم ازشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خودت هم تو یه تاپیک میگفتی وظیفه زنداداشات هست کار کنند و مثل موش از شما میترسند!!

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
2731
من یک سال و خورده ای وضع من بهتره فعلا شوهرم فشار نیاورده بهم ولی عروسای دیگه رو توسری خور کردن

جاری های منم یه ذره ارزش براخودشون نداشتن.٢۴ساعت غذا پختن وظرف وفرش شستن وخونه تکونی و...

خدا دی بسه
شوهرم نذاشته کار به اونجا بکشه دمشونو چید خواهرشوهر همسنم به شدت عقده ایه اون بیشتر ازار داره

وای منم ی خواهرشوهر دارم ی سال کوچیکتره مدام میاد میگع من خوبم خوشگلم فلانم....خیللی هم آزارم میده

تو یه مهمونی روضه بودیم جدیدا دختر خاله هاش که خواهر شوهرای دخترمیشن هی میگفتن پاشو اینو ببر اونو بی ...

يه چيزي بگم نمي دونم چرا اصلا تو مخيلم نميگنجه الان عروسا همه گرگن البته دور از جون خودمون ولي من اين ادمارو ديگه مصاديق واقعي شو اصلا نمي بينم همين جان تئوري فقط مي شنوم ديدم بعضي عروسارو اذيت ميكنن ولي نه ديگه طرف بره بشينه ميوه ام پوست كنه برا خواهر شوهر ارنام محل ندن

2740
شما خودت هم تو یه تاپیک میگفتی وظیفه زنداداشات هست کار کنند و مثل موش از شما میترسند!!

نه اونجا خانم گفته بود عروس بی احترامی میکنه منم گفتم عروس ما جرات نداره بی احترامی کنه

منم کمتر کار به کارشون دارم اما خواهرم از اون خواهر شوهراست  

من به اندازه ایی که شعورم میرسه کارمیکنم مثلن اگه همه دور هم باشیم وقتی غذا درست کنم هیچوقت دست به ظرف یا سفره چیدن نمیزنم یا وقتی ظرف بشورم کاری به بقیه پذیرایی ....ندارم.

خدا دی بسه
جاری های منم یه ذره ارزش براخودشون نداشتن.٢۴ساعت غذا پختن وظرف وفرش شستن وخونه تکونی و...

اونا چه کار میکنن؟

فکر نکنم در حد جاریهای من باشن ولی

اینا کلفت حسابی شدن واسه خانواده شوهر

اما دلم واسه عروس خالشون بیشترم میسوزه خیلیم کوچیکه!

2706