2737
2739

سلام دوستان

یه راهنمایی میخام ازتون

من دلم میخاد همسرم حداقل هفته ای یکبار یا دو هفته یکبار سراغ خانواده م رو بگیره با یک تلفن

همونطور ک من اینکار رو انجام میدم ...

ولی همسرم بیشتر اوقات فراموش میکنه .. چ جوری بهش بگم که نه ناراحت شه نه حس کنه توقع بیجا دارم ... چون واقعا خانواده م خوشحال میشن 

من خودم بعضی وقتا ی زمانهایی زنگ میزنم که همسرم خونه ست و گوشی رو میدم همسرم حرف بزنه یعنی تو عمل انجام شده میزارمش ... ولی خب دوست دارم همونطور ک من نسبت به خانواده ش احترام رو کاملا رعایت میکنم ایشون هم همینطور باشن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا اینجور آدما با خانواده خودشونم همین رفتارو دارن...احتمالا عادتشه..حساس نباش

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

اگه تو مهمومیا و جمع ها احترام میذارن و خانواده ان ازش راضین چه لزومی داره کاری که دوس نداره انجام بده ؟

همسر منم از تلفن متنفره اوایل مامانم همش میگفت دامادمون یه زنگ نمیزنه ولی چند بار تو جمع مطرح کردیم هر دومون که همسر از تلفت خوشش نمیاد و دوس داره بیشتر حضوری ببینیم همو اصلا مهم نیس 

من کاری که دوس نداشته باشه رو زوری نمیگم انجام بده ایشونم همینطور 

2740
نه هر دو توی یک شهریم ولی چون ساعت کار همسرم طولانیه معمولا خودم بیشتر میرم شاید همسرم هر یکی دو ماه ...

اگه بتونی با خودش بری بهتره اینجور دیداری هم میشه...همسر منم اینجوره ولی حتی با مامان خودشم همینه..منم وقتی میرم خونه مامانم که اونم بتونه بیاد باهام

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

فک میکنم نباید زیاد انتظار داشته باشی مردها احوال کسی رو بپرسن اخه اونا سرش خیلی شلوغه و کارشون زیاده

ما خانما شاید وقت بیشتری برای احوالپرسی داشته باشیم

البته زندگی ما که اینطوره

نه اینکه اصلا سراغ خانواده های نمیریم تا اونجایی که وقت بکنیم

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
2706