2737
2734
عنوان

ی راهنمایی میخوام از خانم های با تجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 20 پست
بنظرتون منم ارتباطم رو با خانواده ش کم کنم؟

سلام شاپرك جون نه گلم شما چرا اينكاركني بخد ا من خودم به همسرم ميگم پاشو برو خونه به مامان وبابات سربزن اگه نگم عمرا اگه بره ولي باهام معمولا دوهفته يا هفته اي يه بار ميريم يا من دعوت ميكنم مردا كلا تواين فازا نيستند 

سعی کن فقط لج و لجبازی نشه که اونوقت مردا بدتر میکنن...اگه مشکلی با خانواده ش نداری در حد معقول روابط داشته باش...نه کم باشه نه اونقد زیاد که توقع بشه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو خونوادم پشت سر خیلی دوست دارن و احترامت و دارن ی دید مثبت از خونواده ات بش بده وظیفه کوچکتری ایجاب میکنه ب احترام بزرگتری و ج محبت همیشه احوالی ازشون بگیریم خوشحال میشن و دعای خیرشون پشت سرمونه

ممنون از همتون دوستان

چون من بی نهایت احترام میذارم تا حدی که همیشه مادرشوهرم پیش همسرم اعتراف میکنه از همون نظر انتظار هم دارم. چون کلا تو خانواده م احترام خیلی مهمه

برا همین یکم فکرم مشغول شده ..

2742

چرا ارتباطتو کم کنی مگه باهاشون مشکلی داری ؟ 

اگر بهت آسیب روحی میزنن یا از دیدنشون رنج میبری خب کم کن

ولی اگر مشکلی ندارین فقط صرف اینکه کار شوهرتو تلافی کنی نه عزیزم

شما بی توقع و منت کارتو ادامه بده احوال پرسی کن 

ممنون از همتون دوستان چون من بی نهایت احترام میذارم تا حدی که همیشه مادرشوهرم پیش همسرم اعتراف میکن ...

انتظارت طبیعیه شوهرت خودش هم باید یکم متوجه باشه اینا بیشتر درکین تا گفتنی