2752
2734
واقعا معجزه می‌کنه ؟ولی من خیلی خوندم نتیجه نداد

خودموخیلیا تو نی نی سایت ازنادعلی نتیجه دیدیم

امیدتو ازدست نده

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه کلی چله گرفتیو کلی نذرکردی ولی طرف برنگشته فقط کافیه۵۱۱۰ذکر یاخالق روپشت هم بدون حرف زدن یاخوردن ...

چند بار ؟ متوجه نشدم؟ پنج هزارو صدو و ده؟کسی که نمازو اینا هم نمیخونه جواب میده؟

چند بار ؟ متوجه نشدم؟ پنج هزارو صدو و ده؟کسی که نمازو اینا هم نمیخونه جواب میده؟

پنج هزارو صدو ده بار باید ذکر یاخالق رو بدون حرف زدن یاخوردن چیزی رو به قبله بگی

حدودا یکساعت طول میکشه خوندنش

قبلش کلی اب بخورو برو دسشوری

وقتیم خوندیش همون روز توقع معجزه نداشته باش شاید حاجتت محال باشه طول بکشه حاجت رواشی

این ذکربشدت معجزه میکنه امشب ماه کامله دعاکنین مستجاب میشه من خودمم برا بار ششم میخوام بخونمش

امتحان میکنم اخه گفتی استخاره کنین ببین خوبه یا نه  خوب اومد  ولی از عید ندیدمش دلم یذره ...

این ذکرو خوندی عزیزم؟

امشب ماه کامله دعاکنی دعات مستجاب میشع این ذکروامتحان کن قول میدم ب زودی مثل بقیه بیای بهم یگی ازاین ذکرجواب دیدی

پنج هزارو صدو ده بار باید ذکر یاخالق رو بدون حرف زدن یاخوردن چیزی رو به قبله بگی حدودا یکساعت طول م ...

یعنی امشب بخونم خوبه؟ عزیزم من صلوات شمارو اینا ندارم . چطوری بخونم قاطی نشه؟

خودموخیلیا تو نی نی سایت ازنادعلی نتیجه دیدیم امیدتو ازدست نده

واقعا برگشتن معجزه شده ؟من دقیقا چندماه قبل حال همین دوستمون و داشتم خیلی سوره ها نذرها ذکر ها رو خوندم ولی نتیجه نداده 😐😐

واقعا برگشتن معجزه شده ؟من دقیقا چندماه قبل حال همین دوستمون و داشتم خیلی سوره ها نذرها ذکر ها رو خو ...

چیاخوندی؟

اگ هنو برنگشته تاپیکو سیو کنم بعدا تا یادت بدم چیکارکنی برگرده

فلن میخوام تا اذان نزده یاخالق رو بگم

یعنی امشب بخونم خوبه؟ عزیزم من صلوات شمارو اینا ندارم . چطوری بخونم قاطی نشه؟

ازمایکت این برنامه صلوات شمارو دانلودکن میتونی باهاش دقیق ذکرو بگی

امشب حتما بخونش چون شبیه ک دعاکنی به حاجتای محالت میرسی

2706