2733
2739
عنوان

سر بچم خیلی داد میزنم بعضی وقتام یواش میزنمش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 66096 بازدید | 122 پست

لطفا راهنماییم کن...اینکه گفتی ب جیغاش اهمیت ندادم چ جوری؟؟؟

مثلا پسر من ی چیزی ک بخواد جیغ میکشه 

اگ بهش توجه نکنی بیشتر جیغ میکشه و گریه میکنه

خب اینجوری ک بیشتر عصبی میشه

ناقل بی علامت....خجالت خجالت!!!😐😐😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی الان دخترت چن سالشه دکتر هم رفتی یا نه

سلام دخترم ماه دیگه انشالله سه سالش تموم میشه.. خداروشکر ارومه ولی یه طمانایی که سر یه چیز بدلج کنه اونقدر بهش نمیپم وگریه میکنه و جیغ میکشه که دیکه خسته میشه و دیگخ نمیخواد فلان چیزو... اصلل اهمیت نده جیغ و گریه سلاح بچست.. الیته اگه بچه درخواستاش غیر منطقی و به ضررشه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2742
خدا حفظش کنه ان شاءالله

مرسی عزیزم خدا بچه شمارم واستون حفظ کنه 😍😍

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

دوستان سلام  من روان تحلیلگر (روانکاو) کودک هستم کلاس تربیت کودک صفر تا صد دارم تمام نکات ریز و درشت تربیتی رو تو کلاسهام، میگم، پیج ما در اینستاگرام @avayeroshd هستش دایرکت پیام بدید به خاطر شرایط کرونا تمام فعالیتها آنلاین هستش و هزینه کلاسها به خاطر شرایط کرونا و آموزش کشوری 150 هزار تومان  کمتر از کلاسهای حضوری در این کلاس تمام پاسخ های خود را در تربیت خواهید گرفت.  مشکلات، خواب، وابستگی ، حرف گوش کردن، پرخاشگری و ..... کلینک آموزشی و درمانی آوای رشد ، از پیج ما دیدن کنید و با فعالتهای ما آشنا بشید

2740

سلام من دقیقا در حال حاضر این علائمی که نوشتی رو دارم پسرم دوسالشه خواستم ارت بپرسم الان که بچت نردیک ۶ سالشه یکم از تجربت بگی مثلا سختیت تا کی ادامه دار بود؟،کی تموم میشه این حجم از اذیت ها؟؟؟؟؟؟؟کمکم کننننن

(یامُعینَ المُتِوَکِلین)خدایا تنها امیدم تویی،تو بخوای میشه❤
سلام عزیزم الان دخترم دوسال و نیمشه و به شدت اروم وماشالله خانوم حرف گوش کنیه... از اول به گریه هاش ...

سلام ببخشید لطف میکنید به من جواب بدین

البته ایشاله بخونی‌این پیام‌منو

منم خیلی عصبیم دخترم ۹ ماهشه ، ۹ ماهه نخوابیدم توی روز ارومه ولی شب نه ، چن باری سرش داد زدم‌موقع خوابیدن شاید ۲۹ باز نمیدونم شایدم بیشتر چون  ۲ ساعت طول میکشه بخوابونم اونم با تکون دادن رو دستم فقط، نه دست دارم نه کمر نه کتف یه بارم دستم در رفت زدم رو پاش 

خیلی حالم بده 

میگم نکنه بچمو روانی کردم 

دقیقا مثه شما دست تنهام 

دیگه این کارو‌نمیکنم قول دادم

فقط یه سوال الان دخترتون ارومه؟ مشکلی اعصاب و‌چیزی پیدا نکرده ؟ چون شرایطم‌مثه خودته

2706