2733
2734
عنوان

سر بچم خیلی داد میزنم بعضی وقتام یواش میزنمش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 66183 بازدید | 122 پست

وای خدا منم یدونه از همین نق نقوهایی که میگی دارم...باور کن ۲ماهش  بود از صبح که بیدارمیشد میزاشتمش رو پام فقط میخوابوندمش حتی شده بود از صبح تا بعدازظهر که شوهرم بیاد هیچی نمیتونستم بخورم و دستشویی که اصلا نمیتونستم برم.حتی اگه برای ۵ دقیقه هم بیدار بود فقط گریه میکرد منم  دادو بیداد میکردم چون واقعا بعضی وقتها دیگه نمیتونستم طاقت بیارم ..انقدر سرخودمو به دیوار میکوبیدم که سرش داد نزنم انقدر گوشت تن خودمو فشار میدادم تا عصبانیتم فروکش کنه و صدام بلند نشه روش..هنوزم که هنوزه با اینکه یکسالشه هنوز خیلی نق میزنه..تا میشینم رو مبل میاد پایین پام انقدر جیغ میزنه و گریه میکنه تا منو میکشونه پایین و خودش میشینه پیشم بازی میکنه...من دقیقا حالتو درک میکنم..اوایل نوزادیش تو ۲۴ ساعت فکرکنم کلا ۳ ساعت میتونستم بخوابم دیگه چون کل روز مشغول خوابوندنش بودم و شبا هم که دل درد داشت نمیتونست بخوابه ومنم همچنان بیدار بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي چه حرفايي زدي ناخوداگاه گريه كردم. پسرم رو پام خوابه.. دلم آب شد براش يه لحظه.. پسر منم بي نهاي ...

دوست عزیز بهت تبریک میگم بخاطر روحیه قویت منم بچم مثل شماست بخدا انگار صدسال پیر شدم از بس لجوج و گریو متاسفانه یه مدت میزنمش دست خودم نیست واقعا لجبازی میکنه دلم نمیخواد ولی دیگه دست خودم نیست از بس فشاز عصبی دارم  همه منو نتهم میکنن ولی خبر ندارن شب تا صبح گریه و فریاد توی دو سال چه به سر ادم میاره ... همه از دور قضاوت میکنن ... خدا نکنه بچه ای از اول بداخلاق باشه و هیچ جور سرش گرم نشه والا منم از اول کنار میومدم تحمل میکردم ولی دیگه کم اوردم ... 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
2731
عزیزم دخترت بهتر شد؟ اگه اره چه کار کردی

اره شکر خدا الان ارومترین بچه ایه ک ب عمرم دیدم..کاری نکردم فقط ب گریه و جیغاش بها ندادم و هرچی خواست سریع ندادم بهش

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
راستی خوابشم خوب شده؟ ا

اره از یکسالگی خوب شد تا دوسال رو پا میخوابید الان خودش میخوابه...انشالله پسر شمام زودتر خوب میشه...الان اوج شیطنت و ازار اذیتشونه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
اره شکر خدا الان ارومترین بچه ایه ک ب عمرم دیدم..کاری نکردم فقط ب گریه و جیغاش بها ندادم و هرچی خواس ...

سلام خانوم

تاپیک رو کامل خوندم و آخرش خیلی خوشحال شدم که بالاخره موفق شدی

پسر منم دو روز دبگه وارد ۶ ماهگی میشه

بچه بدی نیس ولی الکی جیغ میزنه.همه چیزشو چک میکنم هیچیش نیست فقط جیغ می زنه.احستس میکنم پرده 

گوشم آسیب دیده.وقتی جیغ میزنه کلاااافه میشم.همیشه صدای زیاد اذیتم میکرد.الان بدتر شدم.سرچ کردم این حالتام علائم غلبه سوداس.میخوام برم پیش پزشک طب سنتی برای تعدیل مزاج.

اینکه گفتی بهش محل ندادی از همون ۶ ماهگی شروع کردی به گریه و خواسته ش بی محلی کنی؟درک میکنه؟

میخوام ببینم اگه روش خوبیه منم انجام بدم

سلام خانوم تاپیک رو کامل خوندم و آخرش خیلی خوشحال شدم که بالاخره موفق شدی پسر منم دو روز دبگه وارد ...

سلام عزیزم الان دخترم دوسال و نیمشه و به شدت اروم وماشالله خانوم حرف گوش کنیه... از اول به گریه هاش اهمیت ندادم و دلسوزی های  بیجا نکردم واسش و اونم دید با گریه نمیتونه به خواستش برسه اروم شد

منم ناخوداگاه که حرفاتونو خوندم گریم گرفت منم 23سالمه پسرم 19ماهشه خیلی میزنمش و سرش داد میکشم به شدت عصبی هستم پسرمم به شدت شلوغ کار کل خونه رو در عرض یه رب ویران میکنه بدجور ران پاشو نیشگون میگیرم البته تازه فهمیدم شدید بوده و دردش میگرفته الان دو سه روزه که میخوام نیشگونش بگیرم دستامو میگیره خودشو سفت میکنه جیگرم اتیش میگیره تو اوج عصبانیت بغلش میکنم دلم به حالش کبابه که یه مادر دیوونه داره انقدر زدمش که خودشم یاد گرفته یهو میکوبه تو صورتم نمیدونم چیکار کنم دست خودم نیست پسرم تازه یه ماهه شبا خوابش بهتر شده شوهرمم اصلا کمک حالم نیست فقط میگه خونه همیشه باید مثل دسته گل باشه غذا همیشه اماده و بچه همیشه شاد و شنگول اگر خونه کثیف باشه همش غر میزنه و دعوا میکنه میگه مگه فقط تو بچه داری میکنی همه بچه بزرگ میکنن منم میگم خوب همه ی زنای بچه دار خونشون ریخت و پاشه میگه نه تو از کجا میدونی ولی واقعا نمیرسم همیشه خونه تر و تمیز باشه حتی اگر تمیزم کنم پسرم اصلا نمیزاره تمیز بمونه دیگه دیوونه شدم وقتی زیاد ناراحتم یهو یه مشکلی تو ذهنم پیش میاد که هر چیز بی معنی باعث عذابم میشه مثلا موهای بلندی که روی زمین کشیده میشه به نظر خیلیا این یه چیز خیلی مسخره و عادیه اما اون لحظه این مسئله منو شدیدا عذاب میده رو ذهنم حاکم میشه یه هیچ عنوان نمیتونم از ذهنم بیرونش کنم و به چیز دیگه ای فکر کنم تند تند نفس میکشم و ناخن و گوشت بغل ناخن و میکنم تا خود به خود بعد از 10دیقه تا 15دیقه یهو ناگهانی برمیگردم به حالت عادی نمیدونم چمه خیلی خسته ام گاهی که پسرم خیلی اذیتم میکنه وسوسه میشم از تراس 3طبقه رو پرتش کنم پایین اما این فقط یه فکره فکر نکنم که بتونم عملیش کنم پسرم زندگیمه چند وقت پیش که پسرم پرتقال تو گلوش گیر کرده بود کبود و بی حال شد خدا خواست و پسرم و بهم برگردوند اما بعدش دیوونه شده بودم فقط جیغ میزدم و گریه میکردم از ترس اینکه پسرم چیزیش میشد چیکار میکردم فقط جیغ میزدم مامانم بغلم کرده بود و گریه میکرد نمیدونم چمه خدایا خودت کمکم کن تو رو به فاطمه زهرا قسم کمکم کن

سلام..تاپیک شمارو از اول تا اخر خوندم...منم ی مامانه ب شدت عصبی ام....انگار همه حرفایی ک زدین رو خودم تایپ کردم.....از اینکه بچتون الان ارومه خیلی خوشحال شدم

ناقل بی علامت....خجالت خجالت!!!😐😐😐

اما پسر من ک ۱۰ ماهش هست ب شدت عصبی و بداخلاق هس‌...ک اونم نتیجه ی رفتار منه....هرچیییی ک میخاد فقط جیغ میکشه..وقتی چیزی رو ک میخاد ازش میگیری یا بهش ندی جیغ میکشه دستاشو مشت میکنه و مثل ادم‌بزرگا ک عصبی میشن سرش و بدنش رو میلرزونه

ناقل بی علامت....خجالت خجالت!!!😐😐😐