2733
2739
پسرم 9 ماهشه
دیشب تب کرد 39 درجه شیاف استامینوفن زدیم تبش اومد پایین
اما از دیروز هر چی میخوره بالا میاره گشنس نمیتونه چیزی بخوره امروز هم 5 شنبه است دکتر خوب سراغ دارید توی این روز بتونم ببرم
ممنون
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی
عزیزم متاسفانه من تهران نیستم که بتونم بهت کمک کنم در مورد معرفی دکتر اما کوچولوت احتمالا مسموم شده.اگه دکتر پیدا نکردی قطره حالت تهوع هشت ساعتی چهارقطره بهش بده که بتونه شیر بخوره و آب بدنش کم نشه. بهش یواش یواش و کمتر از وعده ها همیشه شیر بده تا بالا نیاره. ایشالا زود خوب بشه
نه عزیزم ولی شاید گوشش چرک کرده باشه
اگه تهرانی ببر بیمارستان علی اصغر مخصوص اطفاله
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مهسا جون نگران نباش عزیزم پسرمن یه سال و پنج ماهشه هر وقت گلوش چرک میکنه اینطور میشه تب و استفراغ میبریمش دکتر چون شربت چرک خشک کن نمیتونه بخوره بهش آمپول میزنه زود خوب میشه بهتره هر چه زودتر ببرینش دکتر حالا دکتر خوب خوب نبود هم اشکال نداره همه دکتر ها میتونند چرک گلو رو تشخیص بدن

من حالا دیگه وقتی پسرم یه کم تب میگیره فورا میبرمش دکتر و تا قبل از این که به مرحله استفراغ برسه درمانش میکنیم

امیدوارم گل پسرتون چیزیش نباشه و زود خوب بشه
زندگی زیباست
2738