2733
2734
عزیزم من 2 سال پیش عمل کردم

اصلا نگران نباش فقط روز اول بعد اینکه بهوش میای یکم سختته کمپرس یخ یادت نره بعد عمل حتما بذار که خونریزی و ورم و کبودیت زیاد نشه

به بعدش فکر کن که خوشمل میشی

مبارکتم باشه انشالله به سلامتی
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
مرسی نهال جون از دلداریت عزیزم....راستش من روزه هم میگیرم میخواستم ببینم به نظرت دیگه فردارو نگیرم؟ واینکه فردا شام غذا چی بخورم یعنی اگه پلویی و سنگین باشه که اشکالی نداره؟؟البته میدونم که از 8 ساعت قبلش هیچ چی نخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نگیر بابا منم تو ماه رمضون بود عمل کردم دکترم گفت اصلا روزه نگیر که بدنت ضعیف بشه حتی رزیمم بودم دکترم گفت قطعش کنم

این 2 روز رو حسابی بخودت برس و خودتو تقویت کن نه بخور ولی سعی کن از 12 به بعد شب دیگه چیز سنگین نخوری
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
من دکتر حسن پور بود دکترم کیلینک شیخ بهایی عمل کردم اره خداروشکر دکتر خوبی بود راضیم

هزینش مال شما چقدر شده کلا سیما جون؟

خدانکنه عزیزم انشالله میری به سلامتی با یه مماخ خوشگل بر میگردی
2738
من تا 1 ماه سرمو بالا میگرفتم راه میرفتم تا 1 ماه و نیمم طاقباز میخوابیدم
نه دیگه اینقدم سخت نه سیما جون زیاد سرتو پایین نگیر کار سنگینم نکن ورزش سنگین نکن شنا نرو یه مدت
2706