2737
2734
غلطت خون در چه حدي داشتيد؟هپارين استفاده كرديد تو بارداري؟

نه اصلا فقط اسپرین در حد خیلی خفیف بوده طوری ک فقط ی بار در روز اسپرین میخوردم

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اين چه كاريه. آدم همش غم و غصه. به خودش يادآوري كنه؟ تجربه دردناكش را بگه برا خودش يادآوري ميشه براي ديگران هم باعث ناراحتي.

اينجوري بيشتر ميرين تو مود منفي و اوضاع بدتر ميشه. اگر راه حلي بلدين كه مشكل حل شه بسم اله

2728

سلام بزارین منم اول نظرم رو بگم و بعد البته تجربه ام😊

من نمیدونستم یه همچین روزی وجود داره

و البته موافقم تجربیاتمون رو بگیم چون اینجوری کسی که این مطالب رو میخونه میفهمه تنها نیست و امیدوار میشه 

منم تو ۲۴ سالگی یه بار دو قلوهامو تو ۲۶ هفته( ۶ ماهگی) با زایمان زودرس و تقریبا یه سال و سه ماه دیگه سه قلو هامو با خونریزی تو ۲۸ هفته ( ۷ ماهگی) از دست دادم ( البته یکی از سه قلو ها ۴ ماه تو بخش ان ای سی یو بیمارستان موند ولی اونم ریه اش نارس بود و...) ینی من ۵ تا بچه از دست دادم اون روزا خیلی احساس بدی داشتم مخصوصا اون چهار ماه رو میتونم بگم بدترین روزای عمرم بود ولی شکر خدا گذشت و فقط به بزرگی خدا امید داشتم و الحمدلله الان یه بچه دارم 

سلام دوستای عزیزم منم باراول هفته شش بودم بچم سقط شد خیلی گریه کردم چقدر داغون بودم اخه عاشق بچم سه ...

عزیزم من لحظه لحظه حالت رو درک کردم و گریه کردم خدا بهت صبر بده منم دو بار این تجربه تلخ رو داشتم ولی الحمدلله خدا بهم عنایت کرد و یه پسر نازی داد خدا به همه تون قسمت کنه سعی کن خودت رو تا اون زمانی که خدا بهت عنایت کنه سرگرم کنی 

با سلام منم خواستم از تجربه های تلخم براتون بگم فکر کنم قصه من پر درد تره بچه اولمو تو12 هفته گی ب ...

عزیزم منم به خاطر سه تا تجربه ای که داشتم بهت میگم اگه سه بار بارداریت رو مصنوعی ینی با امپول و دارو باردار شدی( من اینجوری بودم) سعی کن طبیعی باردار شی تا ان شاالله واست بمونن

2738
بله اولین بارداریم بود ... حدود چهارده ماهه گذشته ولی من هنوز باردار نشدم ، هر بار یه مشکل ، شوهرم و ...

عزیزم غمت نباشه خدا خیلی بزرگه تو تازه یکی از تجربه های از دست دادن دوقلو شش ماهه مثل من رو داشتی من تازه یه سه قلو هفت ماهه و یه بارداری پوچ هم داشتم ولی اونا با امپول و دارو بودن بعدش با عنایت خدا و یه بار پرید شدن بعد بارداری پوچ حاملگی سوم، طبیعی باردار شدم و با سرکلاژ بچه ام ۳۸ هفته بسلامتی بدنیا اومد خدا به شما و همه چشم انتظارا  هم قسمت کنه 

با سلام اتفاقا اصلا تاپیک بدی نیست  حداقل میتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم

من دو سال و سه ماه پیش دخترم بدلیل ناهنجاری آترزی مری از دست دادم اونم چطوری فکر کن بچه دو کیلویی چهار بار عمل شد تو بیست روز بعد جلو چشمم قلبش از کار وایستاد خیلی سخت بود 9 ماه نشستم تو خونه بیرون نرفتم هر روز میرفتم تو اتاقش ولی بی فایده بود بر نمیگشت 

تصمیم گرفتم برگردم سرکارم الان بعد از اینهمه مدت اصلا دلم نمیخواد باردار بشم میترسم همون اتفاق تکرار بشه خیلی دلم بچه میخواداااااااااا ولی میترسم 

منم تقریبا یک سال پیش دختر کوچولوم از پیشم رفت .چهارماهش بود بخاطر مشکلات ژنتیکی.میگفتن کبدش مشکل دا ...

بمیرم برای دلت ...عزیزم ...خدا صبرش رو میده

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
تازه منم قبل بارداریام شوهرم واریکوسل داشت رفت عمل کرد شایعه چیز مهمی نیست

مرسی عزیزم از ابراز همدرریت

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2706