2737
2734

امروز در تقویم دنیا، روز یادبود نوزادان و جنینهای از دست رفته است. خیلی از مامان باباها، قبل از این که لذت آغوش بچه عزیزشون رو بچشند، اونو از دست میدن، یا اینکه نوزاد را همان هفته های اول تولد از دست میدن.

توی نی نی سایت هم گشتم و این مطالب رو در مورد سقط دیدم، شاید به درد شما هم بخوره.

شما تجربه سقط یا از دست دادن نوزاد دارید؟ میدونم خیلی دردناکه ولی بهتره در موردش حرف بزنیم. چه حسی داشتید؟ هنوز هم اذیتتون میکنه؟ شده براش یادبود بگیرید یا شمعی روشن کنید؟

این مطالب رو در مورد سقط دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اای داغ دلمو تازه کردی...منم دوقلوهامو تو شیش ماهکی لزدست دادم همچنین یه جنین دوماههم....دوتا تجربه بد داشتم و الانم دنبال درمان 

خدایا داده هایت،نداده هایت و گرفته هایت را شکر میگویم چرا که داده هایت نعمت نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است....
اای داغ دلمو تازه کردی...منم دوقلوهامو تو شیش ماهکی لزدست دادم همچنین یه جنین دوماههم....دوتا تجربه ...

عززززيزم خدا بهت صبر بده چه قدر دردناك 

دوقلو ها به دنيا اومده بودن؟ 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2738

بچه ها منم موافق تاپيك هايى كه دل مادرهاى باردار رو به درد بياره نيستم 

ولى يه مادر  منتظر هيچ وقت غم از دست دادن جنين و نوزاد رو نميتونه فراموش كنه، احتمالاً اين تاپيك باعث بشه با هم درد دل كنن و ببينن كه تنها نيستن 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
اي كاش با اين تاپيك ها داغ دل مادر هارو تازه نكنيد 

عزیزم دردها با نگفتن کمتر نمیشن. با گفتن و در میان گذاشتنه که آومتر میشیم. مثل وقتی که گریه میکنیم، سخته و ناراحت کننده اما بهتر میشیم بعدش

بچه ها منم موافق تاپيك هايى كه دل مادرهاى باردار رو به درد بياره نيستم  ولى يه مادر   ...

دقیقا. و شاید بتونن هم رو پیدا کنن و به هم دلداری و امید بدن. کاری که تو خیلی از کشورهای دنیا داره انجام میشه. بار غصه تنهایی خیلی سنگینتره تا با دیگرانی که آدم رو درک کنن.

عزیزم دردها با نگفتن کمتر نمیشن. با گفتن و در میان گذاشتنه که آومتر میشیم. مثل وقتی که گریه میکنیم، ...

بله ما ايراني ها عادت داريم به عزا و گريه 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

دخترخاله من سالهاست داره برای بارداری درمان میکنه هر بار که باردار میشه و ذوق میکنه. ماه چهارم بچه ش سقط میشه... خیلی ناراحته چون سنشم داره میره بالا. لطفا براش دعا کنید الان دوباره باردار شده. امیدوارم خدا این بار نا امیدش نکنه  

2706