2733
2739

من یبیش از دوساله که دارم واسه این لک ها م خرج میکنم ، همه چیزی استفاده کردم و کلی (میلیونییییی ) خرج کردم ولی از این لک ها نجات پیدا نکردم ! 

خسته شدم این همه سال از آرایش کردن و پنهان کردن لک های صورت م زیر آرایش ! 

شوهرم اصن منو بدون آرایش ندیده !!!!

خسته شدم 

تور و خدااااا اگر کسی رتاه حلی داره به من بگه!! 

کیااا این مشکل رو دارن ؟؟؟ 

شما هم مثل من اعتماد بنفس تون از بین رفته ؟ 

هیچ وقت فکر نمی کردم مادر شدن همچین بهایی داشته باشه ... بین خواهرام فقط من این مشکل رو پیدا کردم ... اونا صورتشون مثل دسته گله ... 

من کرم ضد لک درمولند برای ملاسما استفاده میکنم از بین نرفته ولی کمرنگتر شده

اینم استفاده کردم  ... فقط همون اول یک کم تاثیر داشت ولی بعد اصن بهتر نشد که نشد! 

شما چقدر لک داشت صورتتون کدوم دکتر براتون تجویز کرده بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه صورت هم لکه میزنه

واسه همه نه  

بعضی از ما خانوم ها این تغییرات هورمونی باعث میشه این اتفاق بیوفته واسه مون 

بعضی وقت ها قرص های ضد بارداری هم این کار و میکنن  

من هرکاری کردم نرفت. بیخیالش شدم هم طب سنتی رفتم هم دکتر پوست. کلی هم کرمهای خارجی استفاده کردم فای ...

خوب کاری کردید  که لیزر نکردید ... 

من لیزر کردم و تازه خود همون لیزر هم برام لک جدید درست کرده 

واقعن یک دکتر پوست که آدم میره حداقل 1 میلیونی پیاده میشه ... آخرش هم هیچی  ... خوب هاشون هم که اصن وقت نمی دن ...

2738
منم صورتم خیلی لک داشت کرمهای ضد لک اوریف لیم خریدم لکهاش کمرنگ تر شدن

من کرم های دیگه اش و استفاده کردم  ... اینو استفاده نکردم  ... اسم اش چی میشه ؟ خوبه ؟ 

البته اروی فلم آرایشه بیشتر ... من باید دنبال یک کار درمانی قوی باشم ...   

تصویر خودته؟ برا من به این شدت نیست اندازه نصف بند انگشته زیر چشام

نه خودم نیستم    از اینترنت برداشتم ...

ولی مال ه منم به این گستردگی هست ... یکم پوست م روشن تره 

http://exultclinics.com/pigmentation-management/ من پوستم تقریبا هم رنگ سمت راستیه هستش. روی گو ...

مال ه من طیف زیادی داره  ... 

باز مال شما خوبه که کلن کمر رنگ تره 

من دیدم بعضی ها از اینا هم بدتر میشند  ... معمولن میگن با لیزر میره ... ولی مال من با لیزر حداقل یکی یا دوتا لک دیگه هم اضافه شد ... بهت هم نشد ... 

کلی هزینه هم کردم  ....

سلام خانومای عزیز .وای براتون چی بگم از این لکها که واقعا زندیگمو ساقط کرده بود .افسرده گی شدید گرفتم هر راهی رو که بهم پیشنهاد میشد دنبالش رفتم ولی نتیجه نداد که نداد .الان خداروشکر فقط دو ماهه که کرمی رو دارم استفاده میکنم به نام سیستءامین اسمش هم میدونم خیلی سخته ولی واقعا معجزه میکنه پوستم شده مثل پوست بچه       هیچوقت پوستم به این سالمی نبوده 

2706