2733
2734
براي كتي گرفته بودم 😂😂😂تو تاپيكا اينجوري كلا كامنت نميزارم نگاه ميكنم  شخصيتا ديدن داره آخه ...

یبار دیگه میشه بزاری منم نبودم

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براي كتي گرفته بودم 😂😂😂تو تاپيكا اينجوري كلا كامنت نميزارم نگاه ميكنم  شخصيتا ديدن داره آخه ...

منم این مدل تاپیکا نظاره گرم ...😌😌😌

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

من ندیدم . لطفا یه بار دیگه بذار

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
2731
2740

اون الهه که عکس کاربریش دوتا دختر بود؟ موضوع سوالش چی بود مگه؟!!!

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
اینجور سوالی به امضات نمیخوره😕

امضاش طعنس به یه بنده خدایی  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
اون الهه که عکس کاربریش دوتا دختر بود؟ موضوع سوالش چی بود مگه؟!!!

نه اون نبود   اون مجرده ...یه الهه دیکه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706