2737
2739
عنوان

عمل لوزه سوم

946 بازدید | 12 پست

سلام پسرم یک سال و چهارماهش هست.دکتر گفت باید لوزه سومش عمل شه.میترسم

اینکه میگن بازگشت داره چیه؟ آلرژی ب چیا ممکنه ک باعث بازگشت شه؟ چون فک میکنم ک به تخم مرغ و گوجه فرنگی حساس باشه

عملش چطوری هست؟ سخته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بچه بودم عمل کردم هیچ مشکلی برام پیش نیومد اتفاقا اگه دیر عمل بشه یکی از مشکلهایی که ممکنه برای بچه پیش بیاد مشکله فک هس که تغییر میکنه و خیلی بد میشه یعنی مثل اینایی که فک بالاشون جلو هس

منم ابتدایی بودم عمل کردم

برادرزادم الان هشت سالشه دو سال پیش دکتر گفت باید عمل بشه بعد یکی به زن داداشم گفته بود گلوشو همونجا که لوزه داره با روغن ماساژ بده به طرف بالا . اینکارو چند بار میکرد لوزهای پسرش رفتن بالا خیلی بهتر شد عمل هم نکرد

اها عمبر نسا هم دود میکرد

پسر من شبا با دهن باز نفس میکشید و از گلوش صدای خش میومد بردم دکتر گفت لوزه سوم داره اوتموقع دوسالش بود وااای تمام مسیر گریه میکردم که این طفل معصوم چطوری زیر تیع عمل بره اخه .تا چند شب اون خواب من بالاسرش گریه نیکردم فقط .یه استرس و عذابی بم وارد شد که نگو. همین گفت تا سه سالگی دست نگه دارین چون امکان بازگشت هست خلاصه همین وضع بود تا چند ماه بعد بردم یه دکتر خیلی بهتر عکس واینا که گرفت گفت هیچیش نیست واصلا لوزه نداره فقط بعصی بچه ها مجاری تنفسیشون تنگه بدو تولد بهمرور زمان بهتر میشن الان واقعا هم همیطور شد و بچم طبیعی و بدون صدا میخوابه خدا رو شکر من نمیدونم برخی دکترا مدرکشونو از کجا میارن آنچنان بعد دیدن عکس گفت که کللللللللللللا کیپ و بستت و لوزش از نوع خیلی بده که من همونجا نزدیک بود پس بیفتم از ناراحتی .الانم چند جا دوباره بررسی کردیم و حرف دکتر دوم رو تایید کردن در مورد سلامتیش . ازتون خواهش میکنم قبل از اینکه بچه به این کوچولویی رو بدین زیر تیغ عمل چند دکتر ببرین مطمین بشین واقعا مشکلی هست بعد اقدام کنید

2740

ولی پسر برادر شوهرم چند سال پیش انجام داد گفتن خیلی عالی و راحت بوده فقط تا چند روز یه سری مراقبتا لازمه بعدشم مااشالله هزار ماشالله هیکلش چهار برابر شد حتی اشتهاش عالی شد طفلک اتقدر ریزه ونحیف بود قبلش