2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا باباهه هیچ چی  مادره چطور دلش اومده بچه اش رو بده به جاریش؟ وای خدایا

منم ديدم اينجورى تو اشناها دومورد

كه يكيشون جارى بچشرو داد به جارى ديگه

يكى هم عروس داد به خواهرشوهر

هر دو مورد هم همون تو بيمارستان دادن بچه هارو

به نيت همونا حامله شده بودن😐

الهى ... يهويى بشه اون چيزى كه دلتون ميخواد❤️❤️❤️ 
2728
😁😁 عاشقتم مامان بزرگ جونم یعنی عاشقاااااا😍😍

کوچیک موچیکتیم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید 😂

خدایی بنظرت کار خوبی نکردم که داستان رو مختصر و مفید تعریف کردم و

مثل یه عده از رنگ رژ لب و سایز لباس طرف نگفتم😂😂😂

2738
نه عزیزم یعنی بابام

عزیزم ببم ینی بابام

ددم ینی خواهر

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
خدایی بنظرت کار خوبی نکردم که داستان رو مختصر و مفید تعریف کردم و مثل یه عده از رنگ رژ لب و سایز لب ...

عالی بودی یعنی. براوو👍👍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

یکی از فامیلای ما هم بچه خواهرشو اورد بزرگ کرد

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706