2733
2734
عنوان

تشنج و دیازپام

22423 بازدید | 42 پست

سلام خانما،من دخترم دوهفته پیش بخاطر تب بالا،تشنج کرد.4 روزم بستری بود.دکتر قرص دیازپام5 داد ک برای هر سری ک تب میکنه بدم بهش.سه سالشه ،17 کیلو

حالا دوباره تب شدید کرده قرصو ک میدم خیلی بیحال میشه.میخوام ببینم کسایی ک این قرص رومیدن به کوچولوشون مقدارش چقده و سن بچشونو بگن.ممنون

ما سه نفر،سه تا ماه هستیم توی یه خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم 3سال ونیمشه 15 کیلو هست دو سومه قرص را میدم

دیازپام 5 رو دوسوم میدین؟پس دختر من 17 کیلو یه قرص کامل خوبه...حس میکنم خیلی گیجش میکنه.شمام همینطوری میشه پسرتون؟

چقد سخته ب خدا اینکه بچت تشنج کنه.خدا برا هیشکی نیاره

2731

پسر منم خوابآلود میشه و تاچند روزبیحاله ولی دیگه چاره ای نیست عوارض این قرص که بیشترازعوارض تشنج نیست لااقل از تشنج جلوگیری میکنه

تازه پسر من 2 بارتشنج کرده خیلی سخته

آره عزیزم فکر کنم شما باید کامل بدی

همون قد که دکتر گفته باید بدی

اخه اندفه که تب کرد بردم دکتر گفت دیازپام 2 بده.هر کدوم یه چیزی گفتن.برا همین خواستم ببینم بقیه چه مقدار میدن.ضعیفتر بدم دوباره تشنج نکنه  

2738
اخه اندفه که تب کرد بردم دکتر گفت دیازپام 2 بده.هر کدوم یه چیزی گفتن.برا همین خواستم ببینم بقیه چه م ...

چه دکتری بردی؟

باید ببری مغز و اعصاب

دختر منم تشنج کرده ولی بهش دیازپام ندادن

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
پسر منم خوابآلود میشه و تاچند روزبیحاله ولی دیگه چاره ای نیست عوارض این قرص که بیشترازعوارض تشنج نیس ...

ممنون مهتاب جون،اون کع اره مجبوریم بدیم من چون سری اول بود قرصو میدادم ترسیدم یه کم دیدم بیحاللیش زیاده

انشاءالله ک هیشکی شاهد این اتفاق نباشه

میدونم  من که نگفتم یکی هست گفتم به حرفل بچه های اینجا به بچه دارو نده هرچی دکتر گفته همونو ...

نه عزیزم من میخواستم فقط مقداری که بهدر کوچولو شون میدنو بدونم.دارو که عوض نمیکنم  متخصص کود:ان بردمش

ممنون. بخاطر گفتن تجربه هاتون

2706