2733
2734
عنوان

تشنج و دیازپام

| مشاهده متن کامل بحث + 22485 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم خوابآلود میشه و تاچند روزبیحاله ولی دیگه چاره ای نیست عوارض این قرص که بیشترازعوارض تشنج نیس ...

سلام. دختر من از شس ماه پیش تا الان دوبار تشنج با تب داشته. بردمش پیش یکی از بهترین دکترهای مغزواعصاب مشهد (دکتربیرقی). گفت اصلا نمیخواد قرص دیازپام موقع تب بهش بدی. بچه رو خیلی بیحال و بی رمق میکنه.تشنج از تب هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه.... خودمم موندم چیکار کنم هردکتری یه چی میگه...😢

استارتر میشه بگی از اون موقع به بعد دیگه بچت تشنج نکرده ؟ دیازپام تاثیری رو این مسئله داشته یا نه؟

2742
سلام. دختر من از شس ماه پیش تا الان دوبار تشنج با تب داشته. بردمش پیش یکی از بهترین دکترهای مغزواعصا ...

من که موقع تب به بچم دیازپام میدادم ولی الان که 6سالشه دیگه نمیدم جون دکترش گفت تا 5 سالگی خطرتشنج دارن

بچه هایی که تشنج میکنن حساس ترن ممکنه با تب 38 درجه هم تشنج بکنن پسر من که اینطوری بود 

من که موقع تب به بچم دیازپام میدادم ولی الان که 6سالشه دیگه نمیدم جون دکترش گفت تا 5 سالگی خطرتشنج د ...

اخه دختر من اولین تشنجش تو سن 5 سال و نیم بود. تشنج دومیش شش ماه بعد(تو سن شش سالگی)

برا بار اول که دکتر بردمش گفت تو تب بیشتر از 38 درجه بهش قرص دیازپام بده ؛دکتر دومی که معروفتره و جزو بهترین فوق تخصصهای معز و اعصابه مشهده گفت اصلا دیازپام نده بهش. هیچ دارویی هم بهش نداد. 

ولی خیلی استرس دارم. شبها یا هول و هراس میخوابم. گاهی هم مثل امشب اصلا خواب از سرم میپره.نمیدونم چیکار کنم هردکتری یه چی میگه....

من که موقع تب به بچم دیازپام میدادم ولی الان که 6سالشه دیگه نمیدم جون دکترش گفت تا 5 سالگی خطرتشنج د ...

سلام.میشه از تجربیاتتون استفاده کنم؟دخترم دوماه قبل با تب تشنج کرد یک سال و هشت ماهه بود.نگرانم تب کنه باید چکارکنم.دکتر قرص دیازپام داده تا سه روز اول تب.اما قبلنا تا 5 روزم تب داشته.شما تا چندروز قرص دیازپام میدادید؟وقتی تب داشت

2740

سلام دوستان 

دختر من ١١ماهشه دوشنبه عصر كه از خواب بيدار شد ديدم تنش داغه بهش استامينوفن دادم ١٠دقيقه بعد از اوون تشنج كرد سه شب بيمارستان بودم فردان قراره ببرمش فوق تخصص مغز و اعصاب أطفال از روزي كه اين اتفاق براش افتاده چشم ازش برنداشتن خيلي شرايط بدي دارم از شدت گريه كأسه ي چشمم درد ميكنه