2733
2734

منم خوردم تاخیر داشتم ببخشید اما اگه ستبقه تاخیر نداری برو دکتر ممکنه انقدر فولی را بزرگش کرده باشه کیست شده باشه من همین تجربه را با اینوفولیک که اونم مثل اوابوست هست داشتم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام . من این دوره اووبوست و فرتیل اید وومن و اینوفولیک میخورم ، 3 روز به پریودم مونده ولی علائم پریود رو ندارم . نگرانم آخه قراره با پریود این ماهم با کلینیک تماس بگیرم و برای ivf وقت دارم اگه تاخیر پیش بیاد همه برنامه ها بهم میخوره . کسی تجربه ای در این مورد داره ؟ ضمنا پریودم کاملا منظمه همیشه هم از قبل علائم دارم ولی این ماه اصلا همه چی تغییر کرده !

لطفا اگر کمک نمیکنید مسخره هم نکنین و زخم زبان نزنین. دلم میخواد مادر بشم
منم پریودم عقب افتاده الان یک ماهه اووبوست میخورم اصلا سابقه نداشته عقب بیفته . یعنی چی؟؟

شما که پریودتون عقب افتاده بود ممکنه تجربه تون رو بهم بگین ؟ منم اووبوست و اینوفولیک میخورم . به نظر میاد منم این ماه پریودم عقب بیفته

لطفا اگر کمک نمیکنید مسخره هم نکنین و زخم زبان نزنین. دلم میخواد مادر بشم
2740
منم خوردم تاخیر داشتم ببخشید اما اگه ستبقه تاخیر نداری برو دکتر ممکنه انقدر فولی را بزرگش کرده باشه ...

ببخشید شما خوب شدین منم اوابوست خوردم تاخیر دارم و اینکه زیر دلم شدید درد میکنه

ببخشید شما خوب شدین منم اوابوست خوردم تاخیر دارم و اینکه زیر دلم شدید درد میکنه

بله میخوای برو یه تست بزن اگه منفی بود صبر کن یکهفته اگه نیومد برو دکتر برای سونو

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706