2737
2739
عنوان

تاخیر در پریود همزمان بامصرف اوو بوست

| مشاهده متن کامل بحث + 22600 بازدید | 44 پست
عزیزمممم😍😍😍 انقدر دختر داشتن خوبه ک دومیشم ترجیح میدم دخمل باشه البته اصولا اقایون پسر دوس

فدات.من هم دختر دوست دارم هم پسر😍😍😍😍😍دوست دارم از هردوشون داشته باشم.امابعد ده سال انتظار،خدافقط بهمون بچه بده،سالم وصالح باشن،هرچی داد داده پسر،دختر،پسرودختر😂😂😂😂😂

برای ماهم دعاکن

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان. شما تا چه زمانی کپسول اووبوست را استفاده کردین ؟؟ دقیقا تا روز پریود؟؟ من الان ۷ روز قطع کردم . قبل از تاریخ پریودم ولی هنوز نشدم. آیا مربوط به قرص میشه ؟؟؟؟ لطفا جواب بدین

ببخشید شما خوب شدین منم اوابوست خوردم تاخیر دارم و اینکه زیر دلم شدید درد میکنه

سلام. شما اووبوست را قبل از زمان پیودی قطع کردین ؟؟؟  پریود شدین ؟؟ من الان یک هفتس نخوردم . دو روزه عقب افتاده و حالت پریود دارم .ممنون میشم جواب بدین.

2731
سلام. شما اووبوست را قبل از زمان پیودی قطع کردین ؟؟؟  پریود شدین ؟؟ من الان یک هفتس نخوردم . دو ...

عزیزم من داشتم میخوردم ن قطعش نکردم ک بار دار شدم من فک کنم یه بیستا دونه ایی خوردم دقیقا یادم نیست ۱۶ تا بود یا ۲۰ تا دونه همون ماه اول باردار شدم کیفیت تخمکارو بالا میبره 

2740
ببخشید شما خوب شدین منم اوابوست خوردم تاخیر دارم و اینکه زیر دلم شدید درد میکنه

سلام منم الان پنج روز عقب انداختم همیشه سر وقت میشدم یعنی به خاطر قرصه و در ضمن نوک سینه هام حساس شدن و سنگین و زیر دلم هراز گاهی تیر می‌کشه بی بی چک زدم منفی 

سلام منم الان پنج روز عقب انداختم همیشه سر وقت میشدم یعنی به خاطر قرصه و در ضمن نوک سینه هام حساس شد ...

انشالله ک باردارین علایم بارداری رو ک دارین بازم صبر کنید و بعد ازمایش خون بدین انشالله ک دامنتون سبز بشه برا منم دعا کنید قلب بچم بزنه❤️❤️❤️ 

سلام عزیزم آزمایش دادم باردارم بی بی چک هم مثبت شد دعا کن برام بچه ام سالم باشه 

ای جااااانم مبارکت باشه عزیزم الهیییییییی صحیح وسالم بغل بگیریش نی نی نازتو❤️😍❤️ اوابوست چون کیفیت تخمک رو بالا میبره فوقع العاده باهوش میشن بچه ها خواهشا میشه برا منم دعا کنید تو دلیم صحیح وسالم و داداشی باشه برل دختر قشنگم❤️❤️❤️❤️😍😍😍

2706