2733
2739
عنوان

راهی برای پرپشت کردن موهام نیس؟

423 بازدید | 29 پست

من موهام بخاطر رنگو دکلره ی زیادی که کردم فوق العاده کم پشته طوری که پوست سرم معلومه و تا حالا خیلی ها بهم گفتن که تو چرا موهات انقد کمه.و این موضوع خیلی منو ناراحت میکنه.الان شش هفت ساله که اینجوریه.البته دو ساله که موهامو نه رنگ میکنم نه سشوارو اتو و این چیزا.و به روش های مختلف خواستم تقویتش کنم.انواع روغنها.عصاره ی خرگوشک.سیر و پیاز.تخم مرغ و خیلی چیزایدیگه که هیچکدوم جواب ندادن.دیگه کاملا نا امید شدم.شوهر دارم و خیلی بخاطر موهاکمم ازش خجالت میکشم.البته اون هیچوقت به روم نمیاره.لطفا بگید چیکارکنم.ایا هیچ امیدی هست یا باید تا اخر عمرم با این موی کم بسازم.؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم مکمل استفاده کردی؟ منم ریزش موی شدید گرفتم ولی من می دونم دلیلش چیه

من کلا موهام یک سوم شده هر روز کلی میریزه ، خونمون شده موهای من. بعد شنیدم یه دکتر گیاهی که تو زمینه دینی هم هست گغت شنبلیله بخورین البته خیلی کم با غذا یه مشت کوچولو/ البته باردار نباشی

چیزی شبیه عطر حضور شما کم است

اكستنشن كن

باب‌اسفنجی: هوهو بترسین من یه روحم!پاتریک: باب‌اسفنجی چرا مثِ روحا لباس پوشیدی؟!باب‌اسفنجی: عه پاتریک، چجوری منو شناختی؟!!!پاتریک: هیچوقت برام غریبه نشدی که الان بخوام دوباره بشناسمت...!
2738

وای باید خیلی وقت بزاری من کلی مکمل دارم میخورم تو این ۱ سالی که اومدیم ایران نصف موهام ریخت 

ولی از موقعی که hairfolic vitamin d3 و oil fish میخورم آب برنج و روغن مار میزنم خیلی بهتر شده 

My way or 👉🏼 Highway 
من کلا موهام یک سوم شده هر روز کلی میریزه ، خونمون شده موهای من. بعد شنیدم یه دکتر گیاهی که تو زمینه ...

هر سری میرم حموم مثل برگ ریزون پاییز موهام میریزه 😐 تخم شنبلیله من قبلا استفاده کردم ولی حوصله ام نمی کشه این روشای طبیعی رو

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
هر سری میرم حموم مثل برگ ریزون پاییز موهام میریزه 😐 تخم شنبلیله من قبلا استفاده کردم ولی حوصله ام ن ...

نه منظورم سبزیشه با غذا مثل سبزی خوردن یکمی بخور

عزیزم . من تجربه خودم و مامانم رو میگم بهت. روزی یه قاشق جنین گندم با شیر بخور.

عزیزم دلم جنین گندم بخاطر اینکه خیلی قویه باید خیلی خیلی کم مصرف شه و با دستور پزشک

از هر ده کیلو گندم ، دویست گرم بدست میاد خطرناکه

نه منظورم سبزیشه با غذا مثل سبزی خوردن یکمی بخور

همون اونم حوصله ندارم بخرم پاک کنم بخورم😂 ولی سعی می کنم امتحان کنم مرسی از راهنماییت دوستم 😍

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2706