2737
2739

نصیحتهای خانوم جون (عالی و کاربردی)

👈 خانوم جونم همیشه میگفت: همیشه نصفتو به شوهرت نشون بده، نصفتو نشون نده! من و خواهرام میگفتیم خانوم جون چجوری میشه نصفو نشون داد نصفشو نشون نداد! بعدها فهمیدیم منظورش اینه همه چیزتو به شوهرت نگو!

👈 خدا بیامرز میگفت تعریف دونفرو تو جمع نکنین. یکی بچه یکی شوهر! زود چشم میخورند!

👈اینم مامانم همیشه میگه...همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش. یعنی همیشه برای خودت پس انداز مخفی داشته باش!

👈مامانم میگه: اول و آخر زندگیت فقط شوهرت برات میمونه، نه بچه هات، نه ما که پدر و مادرتیم...پس همیشه هوای شوهرت رو داشته باش!!

👈 مادربزرگم میگفت اگه شوهرت دوستت باشه دنیا دشمنت باشه خیالت راحت باشه، ولی اگه دنیا دوستت باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.

👈 ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺯﻧﻲ ﺭﻭ میدید ﻛﻪ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﻣﺸﻜﻞ ﺩاﺭﻩ میگفت ﻧﻨﻪ "ﺗﻮی کِشتی ﻛﻪ هستی ﺑﺎ ﻧﺎﺧﺪا ﺳﺘﻴﺰﻩ ﻧﻜﻦ".

👈 اینو مامانم میگه جاری جاریو زرنگ میکنه...هوو هوو رو خوشگل. یعنی هووها از نظر قیافه باهم رقابت میکنن...وجاریها تو کارو تلاش از هم پیشی میگیرن.

👈خانوم جون میگفت زن و شوهر شبا هيچ وقت جدا از هم نخوابيد حتي اگر قهريد. شايد شب يه دفعه پاتون به هم گير كرد!

👈هیچ وقت نون و تخم مرغ تو خونه تون تموم نشه. نصفه شبی کسی بیاد خونه تون ازتون انتظار چلو کباب نداره اما حداقل یه نمیرو میزاری جلوش

👈هر وقت خواستی نمک تو غذا بریزی، پشت تو بکن به شوهرت تا نبینه چقدر ریختی!یعنی هر چیزی رو به شوهرت نگو!

👈 خانوم جون خدابیامرز میگفت نونت رو واسه دل خودت میخوری لباستو واسه دل مردم میپوشی. یعنی که توی خونه ات ممکنه نون خالی بخوری کسی نمیبینه ولی لباست رو همه میبینن پس خوب و تمیز و مرتب بپوش.

👈میگفت: دلتون برا کسی ازته دلتون نسوزه وخیلی عمیق ناراحت نشین چون همون بلاسرخودتون میاد و اینو من عینا دیدم!

👈 خیلی خوب بود که میگفت هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلوی شوهرت نکن.  چون باعث میشه شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.

👈مامانم هم میگه جایی نشین که "ور نخیزی حرفی بزن که ور نتیزی". یعنی حواست باشه با کی میری و با کی میای! هر کسی لایق رفت و آمد نیستQ

Dunya Anneme deyme noulur

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خيلي قشنگ بازم داشتي بزار عزيز

باب‌اسفنجی: هوهو بترسین من یه روحم!پاتریک: باب‌اسفنجی چرا مثِ روحا لباس پوشیدی؟!باب‌اسفنجی: عه پاتریک، چجوری منو شناختی؟!!!پاتریک: هیچوقت برام غریبه نشدی که الان بخوام دوباره بشناسمت...!
2740

مامان منم ميگه حرف قديميارو بايد با اب طلا نوشت

باب‌اسفنجی: هوهو بترسین من یه روحم!پاتریک: باب‌اسفنجی چرا مثِ روحا لباس پوشیدی؟!باب‌اسفنجی: عه پاتریک، چجوری منو شناختی؟!!!پاتریک: هیچوقت برام غریبه نشدی که الان بخوام دوباره بشناسمت...!

اینکه دلمون نسوزه چطوریاس!!

منکه اصن به این اعتقاد ندارم 

دل سوختن ازروقلب میاد اصن اختیاری نیس که بشه جلوشو گرف 

اگه منظورتون طعنه کنایه ی دلسوزی بوده ک اره ولی اینکه ادم از ناراحتی یکی واقعا ناراحت بشه و دلش بسوزه سرش بیاد همچین معقوله؟؟

پدر تجربه ان بعضی قدیمیا۰ حالا اینا عقاید خوبه بعضی قدیمیا یه نصیحتایی میکنن مرغ پخته تو دیگ قهقهه میزنه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

کاش یکی بود این مردارم یه ذره نصیحت میکرد زن داری یادشون میداد۰ مشکل قدیمیا اینه که فقط واسه خانما نسخه میپیچن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!