2733
2739
عنوان

از شوهرم متنفر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 9597 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه زدم ۳تا لگد تو پهلوش 

خوش به حالت من که زورشوندارم میزنه لهم میکنه،تازگیا دست بزن پیداکرده خاک برسر،تادعوامون میشه شروع میکنه کتک کاری،به حدی ازش متنفرم که تامیره بیرون دعامیکنم تصادف کنه بمیره شرش ازسرمن وپسرم کم بشه،چون اصلأ شرایط جدایی وطلاق ندارم

2728

چرا اینقدر شلوغش کردین ؟؟؟ من شوهرم امشب یه چیزی گفدم گفت تو که نمیدونی چرا حرف میزنی ؟ 😅 منم خندیدم  با اینکه یه کم ناراحت شدم ولی شوهرمم به روش نیاورد دیگه منم مثلا فراموش کردم 😅 میتونستم بهش بگم من میدونم تو نمیدونی ولی دیگه ادامه ندادم چون خیلی دوسش دارم

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
خوش به حالت من که زورشوندارم میزنه لهم میکنه،تازگیا دست بزن پیداکرده خاک برسر،تادعوامون میشه شروع می ...

من قاطی میکنم خودش میدونه هیچکس جلودارم نیس حسابی زدم همچیرو شکوندم اونم گفت ولمیکنم میرم ازین زندگی راحت شم گفتم برو به درک بعدش تشست سره جاش ولی خب اونم باحرفاش منو سوزوند.کلا بعضی وقتا انقد خوبه میگم بهترین مرده دنیاس بعضی وقتا الکی الکی سره یه چیز روانی میشه

میشه واسه زودتر مامان شدنم  صلوات بفرستید😙

[QUOTE=46457165]چرا اینقدر شلوغش کردین ؟؟؟ من شوهرم امشب یه چیزی گفدم گفت تو که نمیدونی چرا حرف میزنی ؟ 😅 منم خندید ...[/QUOهمش که اینجوری نیستی یعنی اینقدرصبوری که اصلا جواب نمیدی

اون که همیشه باهاته پاهاته
[QUOTE=46457165]چرا اینقدر شلوغش کردین ؟؟؟ من شوهرم امشب یه چیزی گفدم گفت تو که نمیدونی چرا حرف میزن ...

نع همیشه اینجوری نیسدم مثلا وقتی پریودم که 😅 چن روز قبل از پریودم بش خبر میدم که بدونه آستانه ی صبرشو ببره بالا و ناراحت نشه ، اونم عمرا ناراحت نمیشه ... ولی وقتی میدونه اعصابم درسته یه خرده کرم میریزه و راحته تو حرف زدن 😐 منم چیزی نمیگم 

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2738

شوهر منم امروز بدجور دلمو شكسته، صبح زود كه داشتيم آماده ميشديم بهم گفت پاشنه پاهاتو نكوب رو زمين همسايه ها خوابن... ( اين جمله رو هميشه باباش به مامانش ميگه من به اين جمله خيلي حساسم از باباش يادگرفته يعني چي پاشنتو نكوب رو زمين مگه من اسبم ) با عصبانيت بهش گفتم اين جمله رو به من نگو ... برگشته ميگه چرا سر صبحي پارس ميكني؟؟؟!!!!! صداي شكسته شدن دلمو شنيدم ، گفتم خيلي بيشعور و بي معرفتي كه اينجور توهين ميكني مگه من سگم ؟

بخدا تو اين چندسال زندگي اين اولين بار بود اينطوري توهين كرد و دلمو شكست

منم ديگه باهاش حرف نزدم اومد خونه سلام داد جوابشو ندادم،انقدر دلم شكسته كه نميدونم كي دلم باهاش صاف ميشه، نهار درست كردم ولي نخورد شبم رفته اونيكي اتاق خوابيده ، احمقه نميفهمه كه من دلم شكسته نه اون

از صبح دارم يواشكي گريه ميكنم

تو عمرم نديدم مردي به زنش همچين حرفي بزنه

شوهر منم امروز بدجور دلمو شكسته، صبح زود كه داشتيم آماده ميشديم بهم گفت پاشنه پاهاتو نكوب رو زم ...

عزيزم خدا بهت صبر بده منم خيلي از شوهرم دلم شكسته مردا خيلي نمك نشناسن هركاري براشون كني بازم نميبينن

منم از همسرم متنفرم 

چون بیتفاوته نسبت به همه چیز .

تنبل خیلی تنبل از جاش تکون نمیخوره. 

شاد یا ناراحت بودن من براش اهمیت نداره 

احساس میکنم شوهر مامانشه بیشتر .ازش متنفرمممممم 

شوهر منم امروز بدجور دلمو شكسته، صبح زود كه داشتيم آماده ميشديم بهم گفت پاشنه پاهاتو نكوب رو زم ...

خوش به حالت که فقط یه بار اینجوری بهت توهین کرده.شوهر من که کلا همش باهام اینجوری حرف میزنه

2706