2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفر شدم

9597 بازدید | 33 پست

بعضي وقتا حس ميكنم از زندگي خستم دلم ميخواد نفرينش كنم.نميدونم چرا رابطمون حد وسط نداره.گاهي اونقدر باهم صميمي هستيم كه احساس خوشبختي ميكنم گاهي با هم شديد دعوامون ميشه كه دلم ميخواد بكشمش.مثل امروز.هميشه فك ميكنه حق باهاشه اصلا كوتاه نمياد.نميدونم چرا گذاشتم بچه دار بشم.فك ميكنم اگه بخوام جدا بشم نه پس اندازي دارم نه خانواده اي كه پشتم باشن.بچه ها لطفا برا آرامش خودم و زندگيم برام صلوات بفرستين😔خيلي تنهام.امشب اينقد گريه كردم چشمام ورم كرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اصلا سياست ندارن.همه چيز و مستقيم به شوهرم ميگم.برا همين هيچ وقت طرف من نميگيره اما اونايي كه دو ...

عزیزم همین که خواستی چیزی رو بهش بگی که نباید بگی یه نیشگون ازت خودت بگیر تا یادت بمونه هر چیزی رو نگی 

نابود شد ،کسی که ارزش خود رو ندانست.  حضرت علی( ع)
2738
دقیقا شوهره منم همینطور

همش خونه مامانمم شام ونهار شوهرمم 24 ساعت کاره اومده دنبالم یکم دلم گرفته بودحوصله ام سررفته میگه هان دوباره مامانت پرت کرده چیزیادت داده بخدا خیلی بی انصاف بیچاره مامانم ازصبح میره سرکارتا8 شب 

اون که همیشه باهاته پاهاته

مردها که واقعاخودخواهن

وبایدتوی خونه حرف خودشونوبزنن وکسی مخالفت هم نکنه

این که عجیب نیس عزیزم دیگه 

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

[QUOTE=46456663]همش خونه مامانمم شام ونهار شوهرمم 24 ساعت کاره اومده دنبالم یکم دلم گرفته بودحوصله ام سررفته میگه ها ...[/QUOTEفکرمیکنن همه مث ننه های خودشونن که بلد باشن پر کنن 

میشه واسه زودتر مامان شدنم  صلوات بفرستید😙
2706