2733
2734
عنوان

به نظرتون رفتن پیش مشاور زوج درمانی تاثیر داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7989 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برادرم با زن داداشم یکم مشکل داشت و برای درمان رفتن پیش دکتر ناصر مهاجرانی خیلی کارشون عالیه

منم خیلی تعریف ایشون رو شنیدم. شاید منم وقت بگیرم برای این هفته اگر کسی شماره تلفنشو داره بده

2731

به‌عنوان یک مشاور روانشناس معتقدم زوج درمانی مؤثر, با توجه به هزینه‌های بی‌شمار اقتصادی و انسانی ناشی از طلاق و جدایی, روشی بسیار ارزشمند است. با در نظر گرفتن این مسئله, من اغلب به زوجینی که به مرکز مشاوره خانواده مراجعه می کنند می‌گویم ” اگر فکر می‌کنید زوج درمانی روشی پرهزینه است, پس صبر کنید تا ببینید جدایی و طلاق چقدر برایتان هزینه دارد”.

قصد من این است به زوج هایی که در روابط زناشویی خود دچار مشکلاتی هستند اعلام کنم زوج درمانی مؤثر, حتی اگر پرهزینه به نظر برسد, می‌تواند یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی باشد که زوج برای آینده زندگی مشترک خود انجام خواهند داد.

حتی اگر رابطه زناشویی شما با شکست مواجه شود, آنچه در فرآیند یک زوج درمانی صحیح می‌آموزید شمارا در بهبود روابط زن و شوهری تان یاری خواهد کرد.

به عقیده من زوج درمانی مناسب درعین‌حالی که می‌تواند بسیار باارزش باشد, اگر به‌درستی انجام نشود, آسیب‌زننده نیز خواهد بود. درواقع, اگر زوج درمانگر نداند چه‌کاری انجام می‌دهد, می‌تواند در طول فرآیند مشاوره عملاً به رابطه زناشویی زوج آسیب وارد کند. این موضوع معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که زوج درمانگر , زوج را بیشتر به‌سوی تمرکز بر مشکلات زندگی زناشویی تان سوق می‌دهد.

اگر زوج درمانگر این کار را انجام می‌دهد, می‌تواند مطمئن باشید که او از تحقیقات جدید روانشناسی درزمینه چگونگی حفظ رابطه و نجات یک ازدواج موفق اطلاعات کافی ندارد.

خودم تو زندگی مشترکم جرقه های بدی زده شد چندبار، واقعا نتونستیم با خودمون حلش کنیم ، مشاور خیلی منطقی و بدون حاشیه روی تونستم راه و چاه زندگی مشترک رو یادمون بده،

مشاور ما خانم دکتر رحیمی نژاد بود

کلینیک شون سپیدار تو خیابون ولیعصر هست،

به خیلی ها معرفی کردمشون چون احساس دین میکنم بخاطر آرامشی که ب زندگی مون برگشته 

2740

من تو سایت خانه nlp با دکتر سجاد زمانی مشاوره گرفتم. البته مشکل شمارو دقیقا نمی دونم ولی من برای افسردگی و روابط با همسرم و خاطرات بد رفتم. اگه تو کرج یا تهران هستی برو پیشش. شمارشو از نت جستجو کن. برای چه موضوعی دقیقا می خای بری مشاوره؟ بازگرداندن عشق یا بهبود رابطه؟

الان که خیلی تاثیر داره با وضعیتی که مملکت ما داره رفتنش ضروریه 

اونایی هم که رفتن خیلی تعریف میکنن

من خودم تعریف مرکز مشاوره پندار نیکو تعریفشو زیاد شنیدم 

شمارشو میذارم برات خواستی برو اونجا

44259017

خودم تو زندگی مشترکم جرقه های بدی زده شد چندبار، واقعا نتونستیم با خودمون حلش کنیم ، مشاور خیلی منطق ...

مرسی از معرفی تون ، عالی بود 

من سرچ کردم و با این شماره وقت گرفتم. 

۸۸۲۰۲۴۷۶

به‌عنوان یک مشاور روانشناس معتقدم زوج درمانی مؤثر, با توجه به هزینه‌های بی‌شمار اقتصادی و انسانی ناش ...

سلام...

از این تاپتیکی که زدم حدود دو سال و نیم میگذزه..وما جدا شدیم بعد ده سال زندگی...

متاسفانه خانواده شوهرم میخاستن از من زهر چشم بگیرن مثلا...گفتن جدا شیدذبابامم گفت باشه جدا شن. و به همسن سادگی تموم شد... و خدا رو شکر که تموم شد چون الان شبا خیلی راحت میخابم و زندگی واقعا قشنگ شده

میدونم که میبینی خدایا

به عبارت دیگر، شما مدت هاست به صورت فردی به نزد مشاور رفته اید، اما نتیجه ی مد نظر کسب نشده است چرا که پای عامل دیگری در میان است که همسرتان است.

منظور از تعارض، دعوا و مشاجرات میان شما و همسرتان است.

در صورتی که این مشاجرات ادامه دارد و شما قادر به بهبود اوضاع نیستید، بهتر است از یک زوج درمانگر کمک بگیرید.

در چنین شرایطی، بالارفتن هیجانات منفی بین تان مانع از آن می شود که بتوانید بدون پیشداوری به وضعیت موجود نگاه کنید.

بنابراین مشاهده ی شرایط توسط یک نفر سوم می تواند به بهبود شرایط تان کمک ویژه ای کند.

از نظر من به عنوان یک مختصص و بر اساس منابع زوج درمانی باید این امر برای همه خانواده دردسترس باشه چون به شدت طلاق و مشکلات خانوادگی کاهش می دهد.