2733
2734

دوستان کسی از شما بوده که باشوهرش برن پیش مشاور و اثر مثبت یا منفی بگیرید

میشه لطفا تجربیاتتون بگید که بدونم واقعا پیش مشاور رفتن دردی دوا میکنه یا نه

میدونم که میبینی خدایا

من نرفتم با شوهرم ولي اينو از خيليها شنيدم و مي دونم كه اگر زن و شوهر باهم برن پيش مشاور خيلي جواب مي گيرن و موثر هست براي مشكلات زندگيشون،ولي به شرطي كه باهم برن،نه اينكه فقط يه نفر بره.

اره من و شوهرم ب طلاق رسیدیم ولی پدرم گفت باید مشاوره هم برید تا یک نفر تخصصی هم بگه طلاق درسته چند جلسه رفتیم

و با کمک مشاور به این رسیدیم ک میتونیم زندگی کنیم اگر خودمون بخایم و تلاشم کنیم و از خواسته هامون در حد معقول کوتاه بیایم

خداروشکر الان هم سرزندگی هستیم

البته بستگی به مشاور هم داره ک خوب باشه و و دونفر هم تصمیم ب زندگی داشته باشن و نه صرفا وقت گذرونی

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نرفتم با شوهرم ولي اينو از خيليها شنيدم و مي دونم كه اگر زن و شوهر باهم برن پيش مشاور خيلي جواب م ...

ما تصمیم گرفتیم باهم بریم

ولی مشکلاتمون یکی دوتا نیست

ده ساله...واز همون اول نرفتیم الان بعد ده سال جفتمون راضی شدیم بریم

میدونم که میبینی خدایا
2738
اره من و شوهرم ب طلاق رسیدیم ولی پدرم گفت باید مشاوره هم برید تا یک نفر تخصصی هم بگه طلاق درسته چند ...

من هیچ مشاوری نمیشناسم این بنده خدا هم از کامنت دوستان تونستم پیدا کنم که نوشته بودن خوبه

شما چند سال بعد ازدواجتون رسیدید به مرحله طلاق؟

اخه میدونی مشکلم یکی دوتا نیست ماهمه چیمون بهم گره خورده 

میدونم که میبینی خدایا
ما تصمیم گرفتیم باهم بریم ولی مشکلاتمون یکی دوتا نیست ده ساله...واز همون اول نرفتیم الان بعد ده سا ...

بعد ده سال...

وقتایی که اون راضی بود من راضی نمیشدم وقتاییم که من راضی بودم اون راضی نمیشد

میدونم که میبینی خدایا
من هیچ مشاوری نمیشناسم این بنده خدا هم از کامنت دوستان تونستم پیدا کنم که نوشته بودن خوبه شما چند س ...

ما هم از هر نظری بگی باهم ـبه مشکل خوردیم من یکسال و دو و سه ماه بعد از عقدم به مشکل خوردم هنوز عروسی نکرده بودم و دختر هم نبودم فاجعه اینجا بود ولی برای طلاق تصمیمو گرفته بودم

ک رفتیم پیش مشاور و حل شد

الانم یکسال و ۵ ماه هست از عروسیم میگذره خدارو شکر خیلی خوبیم با هم

البته روزای خیلی بدی رو پشتت سر گذاشتم

این مشاور ک رفتیم تهران بود

میخای ادرسش بدم؟

ما هم از هر نظری بگی باهم ـبه مشکل خوردیم من یکسال و دو و سه ماه بعد از عقدم به مشکل خوردم هنوز عروس ...

دستتون دردنکنه 

من شیرازم

کاش ماهم از همون اول رفته بودیم ..

میدونم که میبینی خدایا
دستتون دردنکنه  من شیرازم کاش ماهم از همون اول رفته بودیم ..

منم اشتباهم این بود از اول نرفتم

وسطای عقد ک به مشکل خوردیم رفتیم

الان هم دیر نیست ازهرجا جلوی ضرر رو بگیری منفعته عزیزم

الان بروو

یه مشاور عالیـ گیر بیار و برو

بحث یک عمر زندگیه

بیخیال نباشیاااااا

2706