2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344377 بازدید | 49479 پست
من تا حالا حتی دکتر زنان هم نرفتم خیلی بده نه؟ برم بگم برام چ ازمایشی بنویسه؟

بگو چکاب کامل بنویسه برات

تست پاپ اسمیر که هرسال باید بدی 

بهش بگو میخوای چندسال دیگه اقدام کنی ولی برات ازمایشهای لازمو بنویسه که اگر خدای نکرده مشکلی بود از الان درمان رو شروع کنی 

دکتر بری خودش باتوجه به شرایط بدنی خودت بهت میگه کی بچه بیاری خوبه یا اصلا عقب بندازی یا نه

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
نیم ساعت پیش شوهرم اوردش.  مثبته خداروهزار مرتبه شکر. قسمت همتون ان شاالله‌  😀😙 اما ...

مبارررررررررکه ❤🎆🎊🎉💞😘😍🎇🎊🎊🎉

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو چکاب کامل بنویسه برات تست پاپ اسمیر که هرسال باید بدی  بهش بگو میخوای چندسال دیگه اقدام ک ...

ی جورایی میترسم مشکلی داشته باشم و با شناختی ک از خودم دارم مطمئنم زمین میخورم و خیلی ناراحت میشم کاش بتونم عزممو جزم کنم و برم😑

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
انشالله عزیزم روز ۱۴ سیکلم که میشه پنجشنبه گفتن ساعت ۷ صبح کلینیک باشم.  البته من تا الان روز ...

فولیت عالیه عشقم 

موووووووووفق باشی😘😘😘😍😍❤

2731
نیم ساعت پیش شوهرم اوردش.  مثبته خداروهزار مرتبه شکر. قسمت همتون ان شاالله‌  😀😙 اما ...

خدا رو شکر فریماه جوون

من و تو موعدمون یکی بود برا منم دعا کن مثبت بشه

اینجوری نی نی هامون هم سن میشن

خدایا راضی ام به رضای خودت

حسابی مبارکه

بالاخره به چیزی که تو امضات از خدا خواستی رسیدی

لطفا برای من و بقیه دوستای منتظر هم دعا کن

2740

اونی ک گفته میخام پنج سال جلوگیری کنم عزیزم حتما هم خودت ازمایش بده هم همسرت بعد جلوگیری کنین منم ۱۹سالمه انگار ۱۸سالگی اقدام کردم ب بارداری الان هشت ماهه منتظرم همسرمو فرسادم آز تحرکش ضعیف بود

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

مبارکه حتما حتما مواظبش باش 🌷 خدا دیده لایق مادر شدنی بهت هدیه داده 

میگم دیدی حسم بهت درست بود ؟😊

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔
ی جورایی میترسم مشکلی داشته باشم و با شناختی ک از خودم دارم مطمئنم زمین میخورم و خیلی ناراحت میشم کا ...

این حرفا چیه گلم 

اخه تو سنی نداری که این حرفا رو میزنی 

خوبی تو اینه خیلی به موقع داری شروع میکنی 

مطمعن باش هییییچ مشکلی نیست 

حداقل بعد چند سال خیالت راحته که همه ازمایشارو دادی و سالمی و فقط باید اقدام کنی تا مامان بشی❤❤❤

الان با انرژی برو درس و دانشگاه  رو ادامه بده با شوهرت خوش بگذرون حسسسسابی جوووونی کن درکنارش دکتر هم برو .هر وقت دیدین از تنهایی و خوشگذرونی خسته شدین یه نی نی خوشگل تپلی هم بیار 🎆🎇💞😍

خدا رو شکر فریماه جوون من و تو موعدمون یکی بود برا منم دعا کن مثبت بشه اینجوری نی نی هامون هم سن م ...

انشالله توام خوش خبر باشی

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔
این حرفا چیه گلم  اخه تو سنی نداری که این حرفا رو میزنی  خوبی تو اینه خیلی به موقع داری ...

مرسی بخاطر این همه مهربونی و انرژی مثبتت انشالله خدا ب همه ب وقتش بچه بده و دعا میکنم نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت و نامدار باشه♥😍

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2706